Stadion

Stadion Miejski w Chełmie położony jest przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15A. Zbudowany został w 1959 roku na  XV-lecie PRL. Wcześniej, do roku 1990 nosił imię PKWN (Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego). Na stadionie znajduje się boisko do piłki nożnej o wymiarach 100 metrów długości i 69 metrów szerokości. W roku 2002 zmodernizowano trybunę zachodnią, na której wyznaczono cztery sektory A, B, C, D. Każdy sektor posiada 500 numerowanych krzesełek w kolorach żółtym i zielonym. Łącznie trybuna posiada 2000 miejsc siedzących. Po przeciwnej stronie znajduje się trybuna wschodnia, która przeszła kapitalny remont jesienią 2014 roku. Znajdują się na niej trzy sektory o łącznej pojemności 1180 miejsc siedzących oraz wydzielony sektor gości o pojemności 100 miejsc siedzących i 100 stojących. Łącznie Stadion Miejski w Chełmie posiada 3280 miejsc siedzących. Ponadto w centralnej części trybuny znajduje się budka spikerska. Za jedną z bramek od ulicy I Pułku Szwoleżerów usytuowany jest zegar i elektroniczna tablica wyników o wymiarach 3 metry szerokości i 2 metry wysokości. Dookoła boiska znajduje się naturalna bieżnia lekkoatletyczna o długości 400 metrów. Obok głównej płyty boiska znajduje się nowe boisko boczne o wymiarach 90 metrów długości i 60 metrów szerokości. Na terenie stadionu znajduje się również budynek klubowy z szatniami, natryskami dla zawodników i sanitariatami. Za boiskiem bocznym usytuowany jest Hotel "Stadion", w którym mieszczą się pomieszczenia dla sędziów. Na terenie stadionu znajdują się dwa parkingi dla samochodów.

Tablica świetlna za bramką od ul. I Pułku Szwoleżerów

Widok płyty głównej. W oddali budynki przy ulicy Jedność