Sparingowy remis z Orlętami Łuków

• autor: rks1955, 2012-02-25 16:24

W sobotnim meczu sparingowym rozegranym w Łęcznej, drużyna Chełmianki zremisowała 1:1(0:1) z czwartoligowymi Orlętami Łuków

Chełmianka rozegrała niezłe spotkanie, jednak nasi zawodnicy byli bardzo nieskuteczni i wykorzystali tylko jedną z wielu sytuacji bramkowych. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1 po golu straconym w 39 minucie meczu. Zaraz po przerwie ruszyliśmy do przodu i po jednej ze składnych akcji  doprowadziliśmy do wyrównania. Była 62 minuta meczu, Kasperek zagrał do Fajmana, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Orląt, jednak spostrzegł lepiej ustawionego Gregorowicza, który umieścił piłkę w pustej bramce.

Jak przekazał mi Kierownik drużyny Krzysztof Zieliński, nasza drużyna miała więcej z gry i powinna spokojnie wygrać to spotkanie. W tym meczu mieliśmy dwa strzały w poprzeczkę (Kasperek, Bala) i chyba pięć sytuacji sam na sam ( w tym trzy razy Jarosłąw Wyroślak), Oby w lidze nie było problemów z wykorzystywaniem dogodnych sytuacji bramkowych.

Skład wyjściowy Chełmianki: Porzyc - Siatka, Dyczko, Krzyżak, Tywoniuk - Słomka, Wieczorek, Kasperek, Gregorowicz - Fajman, Wyroślak

Rezerwa: Szokaluk, Kogut, Korszla, Bala, Pogorzelec, Koniczuk

Orlęta Łuków -CHEŁMIANKA 1:1(1:0)

1:0 Botwina 39'