dzisiaj: 94, wczoraj: 151
ogółem: 3 014 902

Zwycięstwo w sparingu z Lewartem, porażka rezerw

• autor: rks1955, 2012-03-03 18:41

W sobotnim meczu kontrolnym rozegranym przy sztucznym świetle w Lublinie, piłkarze Chełmianki pokonali Lewart Lubartów 4:2(0:0)

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki, pomimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron. Po rozpoczęciu drugiej połowy zarysowała się przewaga Chełmianki. Jej efektem były dwa gole zdobyte w krótkim odstępie czasu, w 50 i 53 minucie meczu przez Marcina Gregorowicza. Kilka minut później kontaktową bramkę zdobywa Pszczoła. Do końca meczu to nasz zespół ma więcej z gry. Efektem tego są kolejne dwa gole, które zdobywamy za sprawą Gregorowicza w 78 minucie (klasyczny hattrick) i Łukasza Korszli w 87 minucie. W międzyczasie, w 85 minucie w polu karnym faulowany jest Kamil Drob. Jego strzał z rzutu karnego jest niecelny i wynik nie ulega zmianie. Za to w końcówce spotkania (90min.) swoją szansę wykorzystuje Kucharzewski i ustala wynik spotkania na 2:4.

W dzisiejszym meczu Chełmianka wystąpiła w składzie: Szokaluk, Siatka, Dyczko, Krzyżak, Kogut, Krakiewicz, Wieczorek, Kasperek, Tywoniuk, Bala, Wyroślak. Na zmiany wchodzili: Porzyc, Gregorowicz, Słomka, Fajman, Koniczuk, Korszla, Drob

Lewart Lubartów - CHEŁMIANKA CHEŁM 2:4(0:0)

0:1 Gregorowicz 50'

0:2 Gregorowicz 53'

1:2 Pszczoła 61'

1:3 Gregorowicz 78'

1:4 Korszla 87'

2:4 Kucharzewski 90'

Swoje spotkanie kontrolne rozegrali także piłkarze Chełmianki II. Niestety lepsi okazali się zawodnicy GKS Pławanice Kamień wygrywając po golu zdobytym w doliczonym czasie gry, 4:3. Bramki dla rezerw Chełmianki zdobyli: Drygiel 2 i Miksza. Szczególnej urody była bramka Mateusza, gdyż została zdobyta bezpośrednio z rzutu rożnego.