NIESPODZIANKI NA INAUGURACJĘ RUNDY WIOSENNEJ W CHEŁMIE

• autor: rks1955, 2012-03-14 21:19

W sobotnie popołudnie długo oczekiwana inauguracja rundy wiosennej w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Chełmianka podejmuje na stadionie miejskim drużynę z podrzeszowskiej wsi - KS "Limblach" Zaczernie.

Zarząd Klubu serdecznie zaprasza wszystkich kibiców do licznego przybycia na mecz i gorącego dopingowania naszej drużyny. Przy okazji przygotował miłą niespodziankę dla fanów, którzy zakupili, bądź zakupią karnety na mecze Chełmianki w rundzie wiosennej. Spośród tych osób zostaną rozlosowane gadżety chełmskiego klubu m.in.szaliki Chełmianki. Portal chelmiankachelm.futbolowo.pl również przyłączył się do inicjatywy zarządu i ufundował nagrody książkowe o tematyce piłkarskiej oraz kalendarze-magnesy zawierające informacje o klubie i kadrze zespołu, które zostaną rozlosowane wśród kibiców, którzy zakupią bilety na sobotni mecz.

Zachęcamy do nabycia karnetu na rundę wiosenną, przypominając, że uprawnia on do uczestnictwa we wszystkich meczach, zarówno ligowych jak i spotkaniach Pucharu Polski.

Zachęcamy także do jak najliczniejszego stawienia się na meczu inauguracyjnym, wieloletnich kibiców, jak i tych, którzy chcieliby pierwszy raz odwiedzić stadion przy ul.Szwoleżerów i zobaczyć jak po zimowej przerwie prezentuje się Chełmianka.

WSZYSCY NA STADION W BIAŁO-ZIELONYCH BARWACH!