Finał Okręgowy Pucharu Polski : Włodawianka - CHEŁMIANKA

• autor: rks1955, 2012-04-17 12:51

W środę o godz. 17.00 we Włodawie zostanie rozegrany finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego. Zajmująca siódme miejsce w IV lidze Włodawianka podejmie nasz zespół.

Jutrzejszy pojedynek zapowiada się arcyciekawie, gdyż spotkają się dwa zespoły, które w ostatniej serii meczów ligowych spisały się bardzo dobrze. Jak wiemy Chełmianka pod wodzą nowego trenera pokonała przemyską Polonię 1:0, natomiast piłkarze z Włodawy rozegrali wyrównany mecz z wiceliderem IV ligi - rezerwami Bogdanki Łęczna, remisując 1:1.

W środowe popołudnie podopieczni trenera Marka Droba zechcą podtrzymać dobrą formę z meczów ligowych i pokonać wyżej notowanego rywala. Z kolei, jak zapewnia trener Artur Bożyk, chce, aby jego podopieczni na równi z ligą potraktowali mecz pucharowy i zwyciężając we Włodawie, dalej promować Chełm na arenie ogólnopolskiej.

Przypomnę, że przed rokiem nasi piłkarze po zdobyciu Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, z uwagi na problemy z organizacją spotkania na szczeblu wojewódzkim w Chełmie (impreza masowa), nie rozegrali meczu z Avią Świdnik, ulegając walkowerem. Miejmy nadzieję, że w tym roku nie będzie takich kłopotów i dzięki dobrej grze podopiecznych Artura Bożyka, będziemy oglądać w Chełmie coraz lepsze zespoły z różnych zakątków naszego kraju.

autor: ArtiRKS 2012-04-18 14:11:35

Profil ArtiRKS w Futbolowo Tylko zwycięstwo! Trzeba to wygrać i spróbować pograć dalej. Może być ciężko, bo Włodawianka u siebie będzie groźna, atut własnego boiska, kibice itd. To jednak Chełmianka gra o klasę wyżej i nie może bać się takich przeciwników. WALKA WALKA WALKA CHEŁMIANKA !!!