Okręgowy Puchar Polski dla CHEŁMIANKI /wideo/

• autor: rks1955, 2012-04-18 17:37

W finałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego Chełmianka pokonała po dogrywce i rzutach karnych Włodawiankę 1:1 k.5:4.

W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1. Prowadzenie dla Włodawianki uzyskał Michał Budzyński strzałem w 26 minucie meczu. Do wyrównania doprowadził w 62 minucie niezawodny Daniel Krakiewicz. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia i sędzia zarządził rzuty karne. Lepsi okazali się nasi piłkarze, którzy po celnych strzałach Mikszy, Kasperka, Krzyżaka, Krakiewicza i Bali odnieśli zwycięstwo i powtórzyli ubiegłoroczny wynik. To kolejny sukces chełmskiego zespołu pod wodzą trenera Artura Bożyka.

We Włodawie, Chełmianka wystąpiła w składzie: Szokaluk - Siatka, Krzyżak, Dyczko, Kogut, Wieczorek, Gregorowicz (46' Miksza), Kasperek, Drob, Krakiewicz, Wyroślak (58' Bala)

Skrót meczu finałowego

• czytano: [2066]

autor: Gegendrauss 2012-04-18 23:10:54

Profil Gegendrauss w Futbolowo Puchar jest nasz nikomu go nie oddamy!!!!

autor: ArtiRKS 2012-04-19 13:33:46

Profil ArtiRKS w Futbolowo Mecz wyrównany,ale do momentu straty bramki przez Chełmiankę (26min),to CH miała sporą przewagę (m.in. strzał w poprzeczkę i bramka nie uznana dla Chełmianki po wątpliwym spalonym). Bramka dla Włodawianki, po błędzie obrońcy (po raz kolejny Dyczko). Druga połowa, to wymiana ciosów, sporo ożywienia wniósł Miksza, bramka Krakersa i sytuacje z obu stron. Dogrywka chaotyczna z obu stron, a karne 5:4 dla Chełmianki. Sędziowie z Krasnegostawu to porażka. Główny się gubił, a boczni nie nadążali za linią ostatniego obrońcy przy spalonych. W Chełmiance oprócz kontuzjowanych wcześniej zawodników, nie zagrali : Porzyc (bronił Szokaluk), Słomka i Fajman. Szczególnie Fajman przydałby się w ataku, ale poradziliśmy sobie bez niego. "PUCHAR JEST NASZ TEN PUCHAR DO NAS NALEŻY". Trzeba grać jak najdłużej!

autor: ArtiRKS 2012-04-20 23:12:23

Profil ArtiRKS w Futbolowo Video z meczu na stronie: trw.elbi.pl