dzisiaj: 12, wczoraj: 777
ogółem: 3 021 297

Domowa porażka ze Stalą Kraśnik

• autor: rks1955, 2012-04-21 16:03

W meczu XXI kolejki spotkań III ligi, Chełmianka przegrała z kraśnicką Stalą 2:4(1:1)

Prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał w 3 minucie Dawid Wieczorek. Czternaście minut później wyrównał Stadnicki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część meczu. Po przerwie goście z Kraśnika szybko zdobyli dwa kolejne gole. Najpierw w 58 minucie Tomasz Ryczek, a trzy minuty później wprowadzony po przerwie Daniel Szewc. Chełmianka próbowała odmienić losy meczu i tuż po wejściu na boisko, w 67 minucie bramkę zdobył Jarosław Wyroślak. Niestety minutę później, po kontrze wynik meczu ustalił Tomasz Ryczek. Chełmianka uległa Stali Kraśnik 2:4(1:1)

W dzisiejszym meczu oba zespoły wystąpiły w składach:

Chełmianka: Porzyc- Siatka, Krzyżak, Dyczko, Kogut, Wieczorek, Kasperek (74' Pogorzelec), Słomka (46' Drob), Krakiewicz (66' Wyroślak), Miksza (59' Gregorowicz), Fajman

Stal Kraśnik: Zapał, Carlos, Pietroń, Stadnicki, Nowak, Ręba (76' Szczawiński), Melnychuk, Brytan, Ryczek (90' ?), Drozd (69' Pacek), Eduardo (58' Szewc)

Sędzia Burak ukarał żółtymi kartkami : Siatkę, Fajmana, Krakiewicza, Mikszę i Krzyżaka z Chełmianki oraz Ryczka, Brytana, Melnychuka i Nowaka ze Stali Kraśnik

CHEŁMIANKA - Stal Kraśnik 2:4(1:1) Wieczorek 3' Wyroślak 67' - Stadnicki 17', Ryczek 58', 68', Szewc 61',

• Komentarzy [4]
  • czytano: [2125]

autor: rks1955 2012-04-21 22:12:27

Profil rks1955 w Futbolowo Na następny mecz z Tomasovią wypadają za kartki Krzyżak, Siatka i Fajman. Robi się nieciekawie.

autor: ArtiRKS 2012-04-22 11:49:14

Profil ArtiRKS w Futbolowo Mecz tragedia. Bramka dla nas na początku właściwie z niczego i zamiast grać spokojnie, to my stajemy w miejscu. W II połowie błędy w obronie i bramkarza. Chciałbym wierzyć, że zagraliśmy gorzej, bo piłkarze mieli w nogach mecz pucharowy ze środy, ale to teoria i domysły, bo np. Słomka nie grał we Włodawie, a ze Stalą był najgorszy na boisku. To, że za kartki wypadł Siatka, to akurat dobrze, bo chłopak w tej rundzie gra słabo i niech odpocznie. Odpoczynek przydałby się też Porzycowi, bo 2 bramki zawalił. Wypada Siatka, to jako młodzieżowiec do składu wskakuje Szokaluk. Brak Krzyżaka i Fajmana, to już poważny problem dla słabo grającej drużyny. Fajman rozbił głowę, to przynajmniej dobrze się wykuruje, a do obrony za Krzyżaka trzeba cofnąć Słomkę, który tam tylko pasuje. Będzie ciężko.

autor: lucky18a 2012-04-22 19:08:06

Profil lucky18a w Futbolowo 4 mecze u siebie z dołem tabeli i zero punktów bramki 4-12 TRAGEDIA. Powiem szczerze,ze nadzieja na utrzymanie jest tylko w tym ze lecą 3 drużyny a Polonia i Malawa będą dalej nic nie grały i wycofa się Stal bo w naszych jakoś nie bardzo wierze bo oprócz Strumyka ze słabymi już nie gramy.

autor: lipton1972b 2012-04-23 13:53:48

Profil lipton1972b w Futbolowo Nie jest tak zle jeszcze 9 kolejek do końca i do zdobycia 27pkt. Trzeba zacząć wygrywać i będzie dobrze napewno CHEŁMIANKA się utrzyma