Czy Strumyk \"popłynie\" w Chełmie ?

• autor: rks1955, 2012-05-10 09:28

Do końca sezonu pozostało już tylko sześć kolejek spotkań. W dalszym ciągu trwa walka o utrzymanie w III lidze.

Już wiadomo, że po zakończeniu sezonu 2011/12 szeregi trzecioligowców opuści tylko trzy zespoły. W bezpośrednią walkę zaangażowane są cztery drużyny: Polonia Przemyśl, Strumyk Malawa, CHEŁMIANKA i Stal Sanok, ale nie można wykluczyć, że "kłopoty" mogą jeszcze dotknąć kluby z Zaczernia i Nowej Sarzyny. Oprócz meczu w Chełmie, z ciekawością będziemy śledzić mecze Polonia - Tomasovia oraz Stal Sanok - Orlęta. Mile widziane są rozstrzygnięcia w postaci zwycięstw gości.

W sobotnie popołudnie, nasz zespół już po raz kolejny spróbuje odczarować Stadion Miejski i odnieść pierwsze wiosenne zwycięstwo w Chełmie. Szczególnie, że z drużyną Strumyka mamy "stare porachunki" do wyrównania. Jesienią, Chełmianka "poległa" w Łańcucie 0:4, sprawiając swoim kibicom niemiłą niespodziankę.

Piłkarze z Malawy również nie mogą zaliczyć rundy wiosennej do udanych. Podobnie jak biało-zieloni, w dziewięciu spotkaniach zdobyli tylko trzy "oczka" remisując z Podlasiem, Unią i Stalą Sanok. Jako jedyni nie potrafili zdobyć kompletu punktów. Pomimo takich wyników, zarząd klubu "Strumyk" jest zadowolony z pracy trenerów Wołowca i Pomianka  i kilka dni temu przedłużył z nimi umowy na następny sezon.

Na co możemy liczyć w sobotę. Na pewno nasi piłkarze będą walczyć do końca o jak najlepszy wynik. Wiadomo, że nie możemy już "frajersko" tracić punktów. Kibiców ucieszy każde zwycięstwo, choćby najniższe. Być może to będzie ten mecz, w którym nasza drużyna w końcu "zaskoczy" i oprócz dobrej gry osiągnie satysfakcjonujący wynik.

Zapraszam wszystkich na ten ważny mecz. W sobotnie popołudnie nie powinno zabraknąć prawdziwych kibiców Chełmianki. Czy Strumyk "popłynie" w Chełmie ?