Siarka - CHEŁMIANKA 3:0(0:0) /skrót video/

• autor: rks1955, 2012-05-19 11:47

W meczu XXVI kolejki spotkań III ligi, ulegliśmy w Tarnobrzegu miejscowej Siarce 0:3, Wszystkie gole padły w drugiej części meczu. Dwukrotnie celnie uderzył Zabłocki w 46 i 75 minucie, a wynik meczu ustalił w 89 minucie meczu Kwieciński.

Obiektywnie trzeba przyznać, że gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo będąc szczególnie w drugiej połowie zespołem lepszym. Tym samym Siarka w dalszym ciągu walczy z Avią Świdnik o awans do II ligi.

Siarka Tarnobrzeg - CHEŁMIANKA 3:0(0:0), sędziował Dawid Wierdak (Krosno), widzów około 700

1:0 Zabłocki 46', 2:0 Zabłocki 75', 3:0 Kwieciński 89'

Chełmianka: Porzyc (ż.k.) - Tywoniuk, Krzyżak (ż.k.), Słomka (ż.k.), Koniczuk (ż.k.), Gregorowicz (74' Fajman), Wieczorek (kapitan), Kasperek (57' Pogorzelec), Drob, Krakiewicz, Bala (57' Wyroślak)

Obszerny skrót meczu Siarka-Chełmianka

Konferencja prasowa

Oto skrót mini relacji jaka była prowadzona na stronie

W Tarnobrzegu piękna, słoneczna pogoda około 20 stopni celsjusza. Dzisiejszy mecz poprowadzi trójka arbitrów z Okręgowego Kolegium Sędziowskiego z Krosna. Jako sędzia główny wystąpi Dawid Wierdak, natomiast na bokach pomagać mu będą Grzegorz Meier i Piotr Garbiński. Trenerzy obu zespołów podali już wyjściowe jedenastki.

Chełmianka (stroje biało-czarno-zielone) wystąpi w następującym składzie: Bartłomiej Porzyc, Mateusz Tywoniuk, Mateusz Krzyżak, Arkadiusz Słomka, Karol Koniczuk, Marcin Gregorowicz, Dawid Wieczorek (kapitan), Marcin Kasperek, Kamil Drob, Daniel Krakiewicz, Kazimierz Bala.
Na rezerwie pozostają : Oskar Szykuła, Tomasz Pogorzelec, Adrian Siatka, Krzysztof Fajman, Jarosław Wyroślak

Trener Siarki (stroje żółto-zielone)  Michał Szymczak postanowił dać szansę gry następującym graczom: Łukasz Ćwiczak, Witold Jakubowski, Janusz Hynowski, Daniel Beszczyński, Jakub Łuczakowski, Jacek Kuranty (kapitan), Mariusz Kurzępa, Bartosz Madeja, Mirosław Kabata, Kamil Zalewski, Jakub Zabłocki.                                                                                                                                               Na ławce rezerwowych pozostają: Adrian Lasota, Jakub Kwieciński, Arkadiusz Duda, Kamil Lipiec, Mariusz Łukawski, Tomasz Wolan, Paweł Bażant

Rozpoczynamy. Piłkarze już wychodzą na boisko. Ze stadionem w Tarnobrzegu będę się łączył co 10 minut. Obym miał dobre wieści do przekazania.

1' Na stadionie zebrało się około 500 widzów.

Sensacyjne wieści z Białej Podlaskiej. Miejscowe Podlasie przegrywa po 45 minutach gry z Przemyską Barceloną 0:2.

8' w Tarnobrzegu na razie wyrównane zawody. W naszych szeregach bardzo aktywny Gregorowicz, który już dwukrotnie szarżował w okolicach pola karnego gospodarzy.

Na klęskę gospodarzy zanosi się w Białej Podlaskiej. Już 0:3, a kolejną bramkę zdobył Rozman w 52 minucie. To już drugi gol tego piłkarza w dzisiejszym meczu.

16' wywalczyliśmy rzut rożny, jednak po dośrodkowaniu Kasperka gospodarze wybijają piłkę z własnego pola karnego.

18' lekka przewaga gospodarzy, a Chełmianka wyprowadza kontry. Może któraś z nich będzie skuteczna.

Ciekawe rzeczy dzieją się w Tarnobrzegu, ale po kolei:

25' napastnik gospodarzy sam na sam z Bartkiem Porzycem, który końcami palców wybija piłkę, ponownie uderza zawodnik gości, ale nie trafia w pustą bramkę

27' kolejna sytuacja sam na sam gospodarzy i ponownie lepszy Bartek Porzyc

28' po przeciwnej stronie boiska na czystą pozycje wychodzi Kazio Bala, ale przegrywa pojedynek z Ćwiczakiem

29' Kolejna znakomita szansa naszej drużyny. Na 11-metrze do piłki dochodzi Gregorowicz, ale nie trafia na pustą bramkę

31' żółta kartka dla Krzyżaka

33' w dalszym ciągu 0:0

37' groźna wrzutka w pole karne Chełmianki, nikt nie przecina lotu piłki, który ląduje minimalne obok słupka bramki Porzyca

42' rzut wolny dla naszego zespołu z około 20 metrów, strzela Krzyżak, ale Ćwiczak łapie piłkę bez problemów

43' mecz wyrównany w dalszym ciągu 0:0.

Po 45 minutach remisujemy w Tarnobrzegu 0:0

Zakończył się mecz w Białej Podlaskiej. Podlasie rozgromione u siebie przez Polonię 0:3. Co można powiedzieć odnośnie tego wyniku !!!

46' niestety w 30 sekundzie II części meczu tracimy gola. Prostopadłe podanie piłkarzy gospodarzy między naszych dwóch stoperów, Zabłocki wychodzi sam na sam z Porzycem i tym razem wygrywa ten pojedynek. 1:0 dla Siarki.

50' Bez zmian  w  Tarnobrzegu. Niestety fatalnie rozpoczęliśmy drugą połowę.

57' dwie zmiany w naszym zespole Kasperka zmienia Pogorzelec, natomiast Wyroślak wchodzi za Kazia Balę.

62' Siarka w dalszym ciągu prowadzi 1:0. Na innych stadionach III ligi dzieją się ciekawe rzeczy. Izolator przegrywa już 0:2 z Zaczerniem, natomiast Avia pomimo prowadzenia do przerwy 2:0 w Krośnie, już tylko remisuje 2:2.

74' zmiana w naszym zespole, za Gregorowicza wchodzi Fajman

75' drugi gol dla Siarki. Dośrodkowanie z prawej strony boiska i z bliska  celnie uderza Zabłocki. Siarka - Chełmianka 2:0. Obiektywnie ten gol należał się Siarce już wcześniej.

85' bez zmiany wyniku w meczu Siarka - Chełmianka

89' Trzecia bramka dla gospodarzy. Tym razem Kwieciński wpisał się na listę strzelców. Siarka - CHEŁMIANKA 3:0.

94' KONIEC MECZU. Przegrywamy 3:0.