dzisiaj: 43, wczoraj: 234
ogółem: 3 015 085

Chełmianka - Stal Sanok 2:4(1:1)

• autor: rks1955, 2012-06-02 12:52

Na pożegnanie z III ligą Chełmianka przegrała ze Stalą Sanok 2:4(1:1). Goście objęli prowadzenie w 23 minucie po błędzie naszych środkowych obrońców Mateusza Krzyżaka i Arka Słomki oraz celnym strzale Sebastiana Kurowskiego.

Jeszcze przed przerwą, w 39 minucie do wyrównania doprowadził Kazio Bala. Akcję prawym skrzydłem zainicjował Kamil Drob i po rajdzie w swoim stylu dośrodkował piłkę w pole karne. Tam dobrze znalazł się nasz napastnik i umieścił piłkę w siatce gości. W drugiej części meczu wszystko układało się po naszej myśli do 66 minuty meczu. Dziewięć minut po przerwie objęliśmy prowadzenie. Dał je nam gol Daniela Krakiewicza po dwójkowej akcji z Marcinem Gregorowiczem. Niestety nasze błędy (faul na Sebastianie Kurowskim i ręka w polu karnym Sebastiana Koguta) doprowadziły do dwóch jedenastek, które bezbłędnie wykorzystał najskuteczniejszy w dniu dzisiejszym Sebastian Kurowski. Najpierw w 67, a następnie w 75 minucie meczu. W końcówce spotkania, trener Artur Bożyk postawił wszystko na "jedną kartkę" i graliśmy trzema obrońcami. Jedna z kontr gości, sześć minut przed końcem gry dała im czwartego gola, którego strzelcem był tym razem Dariusz Kurowski. Tym samym mecz zakończył się naszą przegraną 2:4(1:1).

Oba zespoły wystąpiły w składach:

Chełmianka: Porzyc - Siatka, Krzyżak, Słomka (81' Koniczuk), Tywoniuk (46' Kogut), Drob, Pogorzelec, Kasperek, Gregorowicz, Krakiewicz, Bala (58' Wyroślak)

Stal Sanok: Krzanowski - Kruszyński (90' Steliga), Węgrzyn, Łuczka, Kokoć, Niemczyk Daniel, Adamiak, Sieradzki, Niemczyk Damian, Kurowski Dariusz (90' Zarzycki), Kurowski Sebastian

0:1 Sebastian Kurowski 23', 1:1 Kazimierz Bala 39', 2:1 Daniel Krakiewicz 54', 2:2 Sebastian Kurowski 67'(k.), 2:3 Sebastian Kurowski 75'(k.), 2:4 Dariusz Kurowski 84'

Żółte kartki ujrzeli: Siatka, Kasperek, Kogut (Chełmianka) oraz Niemczyk, Kruszyński, Sieradzki, Kokoć, S.Kurowski(Stal)

Sędzia Mariusz Śledź (Biała Podlaska). Mecz obejrzało około 250 widzów.