dzisiaj: 330, wczoraj: 328
ogółem: 2 199 656

Remis w Targowiskach na pożegnaie III ligi /video/

• autor: rks1955, 2012-06-06 16:16

W ostatniej kolejce spotkań III ligi lubelsko-podkarpackiej, Partyzant Targowiska zremisował z Chełmianką 2:2(1:0).

Gospodarze objęli prowadzenie już w 15 minucie meczu, kiedy to celnym strzałem popisał się najlepszy napastnik Partyzanta, Ireneusz Zarzyka. Do końca pierwszej części meczu, kibice zgromadzeni na stadionie oglądali wyrównane spotkanie. Najlepszą sytuację do zdobycia gola dla Chełmianki, miał w 22 minucie meczu Daniel Krakiewicz, kiedy to uderzał z około 30 metrów na pustą bramkę gospodarzy. Niestety, piłka o centymetry minęła słupek. W drugiej połowie, w dalszym ciągu kibice oglądali wyrównane spotkanie, w którym lekką inicjatywę mieli nasi zawodnicy. Udokumentowaniem dobrej gry, była piękna bramka po indywidualnej akcji zdobyta w 53 minucie przez Marcina Gregorowicza. Niestety w 74 minucie piłkarze Partyzanta wykorzystali błąd naszej linii obrony i Mateusz Świechowski nie miał problemów z pokonaniem Bartka Porzyca. Od tego momentu zarysowała się wyraźna przewaga Chełmianki. Jej efektem była druga bramka dla naszej drużyny, którą zdobył w 85 minucie meczu, w zamieszaniu podbramkowym, Sebastian Drygiel. To nie był koniec emocji na stadionie, gdyż w drugiej minucie doliczonego czasu gry, akcję meczu miał Jarek Wyroślak. Jego strzał z pięciu metrów, przeleciał nad poprzeczką bramki gospodarzy. Po chwili sędzia zakończył spotkanie.  Tym samym, z honorem, lecz także z małym niedosytem żegnamy III ligę.

W dzisiejszym meczu podopieczni Artura Bożyka wystąpili w składzie: Porzyc - Tywoniuk, Siatka, Krzyżak, Koniczuk, Gregorowicz (55' Drygiel), Kasperek, Pogorzelec (55' Dyczko), Drob, Krakiewicz, Bala (55' Wyroślak)

Żółte kartki otrzymali: Koniczuk i Tywoniuk.