Orleta Radzyń Podlaski - CHEŁMIANKA 3:2(1:1) /video/

• autor: rks1955, 2012-06-13 17:18

W zakończonym meczu półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Orlęta Radzyń Podlaski pokonały Chełmiankę 3:2(1:1).

W 15. minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Marcina Kasperka, ładną "główką" popisał się Kamil Drob. Siedem minut później, po błędzie Bartka Porzyca do wyrównania doprowadził Dariusz Ptaszyński. W drugiej odsłonie ponownie Chełmianka wyszła na prowadzenie. Wprowadzony po przerwie Jarek Wyroślak wykorzystał celne podanie Sebastiana Drygiela i od 70 minuty prowadziliśmy 2:1. Niestety, w 75 minucie gospodarze meczu, za sprawą Piotra Struskiego i przy dużej pomocy Oskara Szykuły doprowadzili do wyrównania. Trzy minuty później, ponownie fatalnie zachował się nasz bramkarz i tym samym przyczynił się do porażki Chełmianki. Szczęśliwym strzelcem gola ponownie był Piotr Struski. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku i tym samym to gospodarze zagrają w meczu finałowym na szczeblu wojewódzkim. Ich przeciwnikiem będą rezerwy Bogdanki Łęczna, które pokonały w Zamościu miejscowego Hetmana 1:0.

Chełmianka wystąpiła w składzie: Porzyc (46' Szykuła) - Tywoniuk, Krzyżak, Siatka, Kogut, Gregorowicz (50' Drygiel), Pogorzelec, Kasperek (87' Dyczko), Drob, Krakiewicz, Bala ( 46' Wyroślak).