Zmarł Mieczysław Suski

• autor: rks1955, 2012-07-04 21:48

W dniu dzisiejszym dotarła do nas smutna wiadomość. W wieku 54 lat zmarł Mieczysław SUSKI, dziennikarz sportowy, który wspierał informacją wszelkie regionalne serwisy sportowe.

Pracował dla Nowego Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton. Mieczysława poznałem późną jesienią 2010 roku tuż po wydaniu mojej książki " Chełmska Husaria Naprzód ! 55 lat klubu sportowego Chełmianka Chełm 1955-2010", kiedy to zaprosił mnie do audycji "na żywo" w radiu Bon Ton. Do dnia dzisiejszego posiadam nagranie z naszego wspólnego spotkania. Mieczysław był wielkim pasjonatem sportu. Chełmskie środowisko sportowe straciło WIELKIEGO ENTUZJASTĘ SPORTU. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.

fot. lubgol

autor: ArtiRKS 2012-07-05 10:44:56

Profil ArtiRKS w Futbolowo Znałem Go osobiście i szczerze jest mi smutno. "Mietek" - bo tak Go wszyscy znajomi nazywali był wesołym, pogodnym człowiekiem i wielkim pasjonatem sportu. O sporcie w każdym wydaniu można było z Mietkiem rozmawiać godzinami. Trochę nawet nieraz naśmiewaliśmy się z Niego, bo On znał i przeżywał wyniki, np. A -klasy, albo ligi juniorów młodszych, a ja na przykład chciałem pogadać o Chełmiance i III lidze. Interesował go zarwórno TKKF jak i sport na najwyższym poziomie i tu też potrafił zaskoczyć znajomością wyników z najróżniejszych dyscyplin... Będzie Go w chełmskim sporcie brakowało, bo kto teraz będzie tak barwnie opowiadał, relacjonował, robił zdjęcia z najróżniejszych wydarzeń sportowych w regionie chełmskim ... To duża strata dla chełmskiego sportu.
Cześć Jego Pamięci