Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 237, wczoraj: 328
ogółem: 2 199 563

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

Zaczynamy w Łukowie

  • autor: rks1955, 2012-07-10 15:01

Znamy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej w nowym sezonie. Chełmianka rozpocznie sezon meczem wyjazdowym z beniaminkiem ligi, drużyną Orląt Łuków.

Trzy dni później w świąteczną środę będziemy podejmować w Chełmie kolejnego beniaminka, Orzeł Przeworsk. I na tym nie koniec, gdyż w kolejny weekend zmierzymy się w Jaśle z następnym nowicjuszem, Czarnymi. Niestety, większość meczów na własnym stadionie będziemy rozgrywać w niedzielę. Oto szczegółowy terminarz rundy wiosennej:

1 kolejka - 11/12 sierpnia
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Sanok
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik
Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec

2 kolejka - 15 sierpnia
Polonia Przemyśl - Stal Mielec
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik - Czarni Jasło
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk, środa godz. 17.00
Stal Sanok - Orlęta Łuków
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin

3 kolejka - 18/19 sierpnia
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec - Avia Świdnik

4 kolejka - 25/26 sierpnia
Polonia Przemyśl - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała, sobota godz. 17.00
Stal Sanok - Czarni Jasło
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Łuków

5 kolejka - 29 sierpnia
Orlęta Łuków - Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk - Lublinianka Wieniawa Lublin
Czarni Jasło - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski

6 kolejka - 1/2 września
Polonia Przemyśl - Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik
Stal Kraśnik - Stal Mielec
Chełmianka Chełm - Unia Nowa Sarzyna, niedziela godz. 17.00
Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
Lublinianka Wieniawa Lublin - Czarni Jasło
Orlęta Łuków - Orzeł Przeworsk

7 kolejka - 8/9 września
Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl
Czarni Jasło - Orlęta Łuków
Izolator Boguchwała - Lublinianka Wieniawa Lublin
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna - Stal Sanok
Stal Mielec - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski

8 kolejka - 15/16 września
Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik, niedziela godz. 16.00
Stal Sanok - Stal Mielec
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna
Lublinianka Wieniawa Lublin - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk - Czarni Jasło

9 kolejka - 22/23 września
Czarni Jasło - Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Łuków
Unia Nowa Sarzyna - Lublinianka Wieniawa Lublin
Stal Mielec - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - Stal Sanok
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik

10 kolejka - 29/30 września
Polonia Przemyśl - Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski, niedziela godz. 15.00
Stal Sanok - Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Lublinianka Wieniawa - Stal Mielec
Orlęta Łuków - Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk - Podlasie Biała Podlaska
Czarni Jasło - Izolator Boguchwała

11 kolejka - 6/7 października
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk
Stal Mielec - Orlęta Łuków
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm

12 kolejka - 13/14 października
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm
Stal Sanok - Stal Kraśnik
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków - Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska

13 kolejka - 20-21 października
Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała
Stal Mielec - Czarni Jasło
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lublinianka Wieniawa Lublin
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm - Stal Sanok, niedziela godz. 13.00

14 kolejka - 27/28 października
Polonia Przemyśl - Stal Sanok
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Jasło - Avia Świdnik
Izolator Boguchwała - Stal Mielec
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna

15 kolejka - 3/4 listopada
Unia Nowa Sarzyna - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Jasło
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm - Lublinianka Wieniawa Lublin, niedziela godz. 13.00
Stal Sanok - Karpaty Krosno


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [889]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka