ogółem: 3 020 539

Omega Stary Zamość - CHEŁMIANKA 1:3 (1:2,0:0,0:1) mecz 3x30...

• autor: rks1955, 2012-07-14 16:32
Omega Stary Zamość - CHEŁMIANKA 1:3 (1:2,0:0,0:1) mecz 3x30 minut

W meczu kontrolnym rozegranym w Starym Zamościu, miejscowa Omega przegrała z Chełmianką 1:3.

Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Sebastian Suduł, jedną Daniel Krakiewicz. Mecz rozegrany był w formule 3 x 30 minut.

Trener Artur Bożyk w pierwszym meczu sparingowym postanowił sprawdzić wszystkich piłkarzy, którzy trenowali od 9 lipca. Zespół został podzielony na trzy różne składy i każdy z nich rozegrał 30 minut spotkania. Szkoleniowiec Chełmianki podsumowuje - Jestem zadowolony przede wszystkich z dyscypliny taktycznej naszych zawodników i realizowania założeń przedmeczowych. Chodziło mi o szybkie przechodzenie z obrony do ataku i kilka razy bardzo fajnie to wyszło. Niestety naszą bolączką było dużo niewykorzystanych sytuacji bramkowych, zdarzały się także "pudła" na pustą bramkę. Jako stoper bardzo dobrze pokazał się Mateusz Tywoniuk, który wniósł do tego zespołu wiele dobrego. Bardzo dobrze czytał grę, podpowiadał innych zawodnikom i "dowodził" linią obrony. Dwie bramki zdobył Sebastian Suduł, który zagrał jako skrzydłowy i widać było, że ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. Odnośnie oceny wszystkich zawodników to przeanalizuję spotkanie na spokojnie i dopiero w poniedziałek wieczorem po treningu podejmę decyzje personalne. Tak jak mówiłem wcześniej z kilku zawodników będę musiał zrezygnować, aby kadra zespołu liczyła około 22 piłkarzy. Odnośnie naszego dzisiejszego rywala, to muszę przyznać, że prezentowali niezły poziom. W ich składzie zagrało kilku wartościowych Brazylijczyków. To tyle o meczu. Myślę, że mądrzejszy będę po kolejnych meczach kontrolnych z Orlętami Radzyń i Motorem Lublin - zakończył Artur Bożyk.

Przypomnę, że kolejne spotkanie kontrolne Chełmianka rozegra za tydzień w Radzyniu Podlaskim. Do tego czasu ze składu ubędzie kilku zawodników, którym szkoleniowiec Chełmianki podziękuje po poniedziałkowym treningu.