Remis w Krasnobrodzie z Igrosem

• autor: rks1955, 2012-08-01 20:56

W przedostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi, Chełmianka zremisowała w Krasnobrodzie z grającym w zamojskiej klasie okręgowej Igrosem, 3:3(0:3).

Do przerwy miejscowi prowadzili 2:0, po golach zdobytych w 1 i 45minucie meczu. Piłkarze Igrosu uzyskali bramki po kontrze i naszych indywidualnych błędach. Niestety pomimo widocznej różnicy klas nasi piłkarze nie potrafili w I części meczu udokumentować swojej przewagi w polu. Gospodarze umiejętnie wyprowadzali szybkie kontrataki i tylko dzięki dobrej postawie Pawła Szokaluka nie straciliśmy więcej goli. W II połowie trener Artur Bożyk wprowadził kilku nowych zawodników. Niestety, zaraz  po przerwie gospodarze ponownie zaskoczyli naszą obronę i po kontrze zdobyli trzeciego gola. Od tego momentu Chełmianka przejęła pełną inicjatywę w meczu i tylko kwestią czasu było, kiedy uzyskamy gola. W 51 minucie Kazio Bala popisał się pięknym strzałem pod poprzeczkę z okołom 25 metrów i było 3:1. W 73 minucie Piotr Wójcik wyszedł sam na sam z bramkarzem miejscowych i nie dał mu szans. Gospodarze wygrywali już tylko 3:2. Nasi piłkarze do końca atakowali, czego efektem był wyrównujący gola w 89 minucie meczu, autorstwa Piotra Wójcika, który otrzymał piękną asystę od Sergio Bataty. Chwilę później Sergio mógł ustalić wynik meczu meczu, jednak jego strzał obronił golkiper gospodarzy.

Tym samym spotkanie zakończyło się remisem 3:3(2:0). Usprawiedliwieniem dla naszego zespołu jest fakt, iż piłkarze Chełmianki są po zgrupowaniu Zwierzyńcu i na pewno jeszcze odczuwają trudy treningów aplikowanych przez trenera Bożyka.

W dzisiejszym meczu Chełmianka wystąpiła w zestawieniu: Szokaluk- Siatka (46' Lewkowicz), Krzyżak, Batata, Tywoniuk, Wieczorek, Wasiluk (46' Pogorzelec), Wesołowski (46' Fornal), Wójcik, Bala ( 60'Wacewicz), Gregorowicz (46' Górniak).

1:0 1' ?

2:0 45' ?