dzisiaj: 367, wczoraj: 419
ogółem: 2 198 489

Czarni Jasło - CHEŁMIANKA 1:0 (0:0)

• autor: rks1955, 2012-08-19 16:10

Nie udał się wyjazd naszego zespołu do Jasła. Chełmianka uległa gospodarzom 0:1, a jedyną bramkę zdobył w 80 minucie Dariusz Kurowski.

Film

Kibice Chełmianki w Jaśle

Oto skrót relacji tekstowej jaka była prowadzona w trakcie meczu

Jasło, stadion MOSiR przy ulicy Śniadeckich 15, widzów :około 700 ( w tym około 70 z Chełma)

sędzia : Paweł Małodziński (OKS Mielec)

Czarni Jasło : Ślarski, Bernacki, Chrząszcz (63' Skała), Dziobek, Maczuga, Remut, Kukowski (75' Setlak), Wolański, Góra, Kurowski (83' Złotek), Munia (63' Halz)

CHEŁMIANKA : Szokaluk, Siatka, Borys, Tywoniuk, Batata, Wieczorek (85' Fornal), Pogorzelec, Wasiluk, Wesołowski (31' Gregorowicz), Wójcik (60' Wacewicz), Górniak (65' Bala).

żółte kartki: Borys, Batata, Bala (Ch.) - Wolański,

Do meczu pozostało 5 minut, zawodnicy już zakończyli rozgrzewkę. Coraz więcej ludzi na trybunach stadionu MOSiR w Jaśle. W naszym składzie zabraknie Mateusza Krzyżaka odczuwającego jeszcze skutki starcia z Brodą, piłkarzem z Przeworska. Nie ma także Daniela Krakiewicza, którego czeka dłuższa przerwa w grze (zerwane więzadła) i rundę jesienną ma z głowy. Pozostali zawodnicy zdolni do gry, zapowiadają walkę o punkty na trudnym jasielskim terenie.

17:02 początek meczu.

4' głową uderza Góra, jednak Szokaluk na posterunku i pewnie chwyta piłkę,

9' ponownie strzelał Góra, tym razem obok słupka,

12' tym razem z linii pola karnego przymierzył Wolański, ale bez problemu łapie piłkę Szokaluk. Na razie nasi piłkarze cofnięci. Mieliśmy jeden rzut rożny.

Jest już 28 minuta meczu, w międzyczasie niewiele się działo, gospodarze cały czas prowadzą grę, nasz zespół nastawiony na grę z kontry. Dobrze spisuje się na sza formacja obronna.

23'-24' trzykrotnie wykonywał rzut rożny Wolański, ale bez powodzenia

26' ładna kontra naszego zespołu, w indywidualnej akcji bardzo szybki Michał Górniak, ale gospodarze wybijają piłkę na rzut rożny

27' wykonawcą rzutu rożnego Mateusz Tywoniuk. Gospodarze bez problemu wybijają piłkę.

30'  groźnie pod bramką gospodarzy, rzut rożny wykonuje Tywoniuk, jeden z obrońców Czarnych wybija piłkę do góry, dopada do niej Wójcik i uderza bez namysłu. Piękny strzał mija nieznacznie spojenie słupka i poprzeczki. Szkoda...

31' zmiana w naszym zespole, Filipa Wesołowskiego zmienia Marcin Gregorowicz

36' żółta kartka za faul dla Wolańskiego (Czarni)

41' strzelał Kurowski, piłka przelatuje nad poprzeczką

45' rzut rożny wykonuje Wolański, zamieszanie w naszym polu karnym, wyjaśniamy sytuację i sędzia odgwizduje koniec pierwszej części meczu. Na razie dobre wieści z Jasła, pomimo, iż przez większość spotkania bronimy się, dzięki rozważnej i pewniej grze naszej drużyny utrzymujemy czyste konto. Czarni-Chełmianka 0:0

W drugiej połowie relacja z meczu potrwa do około 65 minuty, z uwagi na moje obowiązki służbowe.

18:05 rozpoczęła się II połowa meczu. Bez zmian w składach

46-49' seria trzech rzutów rożnych gospodarzy, bez efektu

55' niefortunna interwencja Borysa omal nie zakończyła się samobójczą bramką naszego zespołu, piłka minimalnie minęła słupek bramki bronionej przez Szokaluka

56'  uderzał Remut, ponownie obok słupka

60' zmiana w naszym zespole. Wójcik schodzi w jego miejsce Wacewicz

63' dwie zmiany w zespole gospodarzy

65' zmiana Górniaka na Balę

65' niestety muszę zakończyć relację na żywo. Dalej porszę śledzić wynik meczu na portalach "lubgol" lub podkarpacielive.

69' żółta kartka dla Borysa

80' Dariusz Kurowski pokonuje Szokaluka i przegrywamy 0:1

90' koniec meczu przegrywamy 0:1.