Stal Mielec - CHEŁMIANKA CHEŁM 2:0(0:0)

• autor: rks1955, 2012-09-08 14:11

W dzisiejszym meczu III ligi lubelsko-podkarpackiej zespół Stali Mielec pokonał Chełmiankę 2:0(0:0). Mecz sędziował Paweł Charchut z Rzeszowa. Biało-zieloni grali w następującym ustawieniu:

nowa-galeria-3804987.jpg nowa-galeria-3804994.jpg nowa-galeria-3804998.jpg

Szokaluk - Tywoniuk, Borys, Batata, Siatka (64' Lewkowicz), Gregorowicz (18' Wieczorek), Wasiluk (64' Fornal), Pogorzelec, Wesołowski, Wójcik, Górniak (73' Bala). Na ławce rezerwowych zasiadają: Kijańczuk, Lewkowicz, Wacewicz, Wieczorek, Fornal, Bala.

A oto skłąd Stali: Daniel - Kardyś, Rogala, Kościelny, Podstolak (71' Kiciński), Raduj (86' Marczenia), Skiba (7' Domański), Żubrowski, Korzępa, Romanek (46' Ryguła), Pruchnik

zółte kartki: Radulj (Stal) - Borys, Siatka (Chełmianka)

Dzisiejsza relacja ze spotkania w Mielcu będzie skrótowa, aktualizowana do 15 minut. / strona wymaga odświeżania /.

Sędzia Charchut dał sygnał do rozpoczęcia spotkania. Mecz jest rozgrywany na bocznym boisku nr 3 w Mielcu przy ulicy Solskiego. Na trybunach komplet publiczności, czyli 200 widzów.

7' w zespole Stali za kontuzjowanego Skibę wchodzi Domański

12' jak na razie w Mielcu bez bramek, piłkarze Stali prowadzą grę i mają lekką przewagę w polu. Żaden z zespołów nie stworzył jeszcze dogodnej sytuacji do zdobycia gola. /info na podstawie relacji kierownika klubu Chełmianka/

18' zmiana w naszym zespole. Gregorowicza, który grał z lekką kontuzją zmienia Dawid Wieczorek

21' fauluje Borys i sędzia karze go żółtym kartonikiem. Lekka przewaga Stali

24' najlepsza sytuacja dla gospodarzy. Jeden z jej zawodników otrzymuje piękne podanie będąc na czystej pozycji, jednak uderza piłkę z powietrza i ta przelatuje obok słupka bramki bronionej przez Szokaluka.

26' akcja Chełmianki, z piłką mija się dwóch zawodników Stali, uderza Wójcik, ale w ostatniej chwili z bramki piłkę wybija obrońca Stali

28' strzał Filipa Wesołowskiego zbyt lekki, Daniel broni

30' bez zmian w Mielcu. Gospodarze pomimo ogromnych chęci nie potrafią sobie poradzić z naszym zespołem, który jak na razie udanie realizuje założenia taktyczne trenera Artura Bożyka.  Tego oczekujemy od naszych piłkarzy. Jednak wiemy, że gra się 90 minut i o tym muszą pamiętać także nasi młodzi zawodnicy.

34' zamieszanie pod naszą bramką, na szczęście piłka po strzale napastnika Stali mija nasz słupek

39'  na strzał z około 20 metrów decyduje się Piotr Wójcik, ale Daniel jest na posterunku.

40' gra naszej drużyny coraz lepsza.

42' fauluje Adrian Siatka i otrzymuje żółtą kartkę.

45' pogromcy zespołu z Kraśnika nie mogą sobie poradzić z naszym zespołem. Trener Włodzimierz Gąsior jest wyraźnie niepocieszony. Jak na razie do przerwy bezbramkowy remis. Zapraszam po przerwie.

17:04 sędzia główny z Rzeszowa rozpoczął II część meczu. Nasi piłkarze w takim samym zestawieniu jak kończyli pierwszą połowę. W zespole Stali Romanka zmienił Ryguła.

51' niestety stało się, dośrodkowanie w nasze pole karne, nieobstawiony Pruchnik uderza głową i piłka wpada do siatki. Przegrywamy 0:1.

55' w naszym zespole intensywniej rozgrzewają się rezerwowi. Trener Bożyk chyba dokona korekt w składzie. Jeszcze nie wszystko stracone, chociaż wydaje się, że ciężko będzie wywieźć jakiekolwiek punkty z trudnego terenu w Mielcu.

59' gospodarze po zdobyciu gola grają pewniej. Mecz w miarę wyrównany, ale to przecież Mielczanie prowadzą 1:0.

64' dwie zmiany w naszym zespole. Za Siatkę wchodzi Lewkowicz, natomiast Wasiluka zmienia Fornal.

71' zmiana w zespole gospodarzy. Podstolaka zmienia Kiciński

73' kolejna zmiana w Chełmiance. Kazio Bala zmienia Michała Górniaka

74' bardzo groźna sytuacja pod naszą bramkę, jednak wspaniałą interwencją popisuje się Paweł Szokaluk. W dalszym ciągu 1:0 dla Stali

76' nasz zespół zaczął grać troszkę lepiej. Trzeba walczyć do końca.

82' chyba koniec marzeń o wywiezieniu punktu z Mielca. Wprowadzony kilkanaście minut temu Kiciński zdobywa drugą bramkę dla gospodarzy. Stal - Chełmianka 2:0(0:0).

84' pomocnik Stali Kamil Radulj ukarany żółta kartką.

90' Sędzia Charchut kończy spotkanie. W końcówce meczu nasz zespół odkrył się i piłkarze Stali bardzo łatwo dochodzili do sytuacji strzelckich. Mamy szczęście, że skończyło się tylko 2:0. Dziękuję za śledzenie relacji. Do zobaczenia za tydzień.