dzisiaj: 152, wczoraj: 151
ogółem: 3 014 960

Stal Kraśnik - CHEŁMIANKA 1:3 (0:2)

• autor: rks1955, 2012-10-07 13:19

Po serii porażek Chełmianka w końcu zwycięska!. W niedzielnym meczu III ligi piłkarskiej nasi piłkarze pokonali w Kraśniku miejscową Stal 3:1(2:0).

Oto skrótowa relacja z meczu jaka była prowadzona na stronie:

Skład Chełmianki: Szokaluk, Siatka, Batata, Krzyżak, Tywoniuk, Gregorowicz, Wasiluk (68' Pogorzelec), Wesołowski, Wójcik, Fornal (85' Wacewicz), Górniak (59' Bala).

Żółte kartki : Paweł Fornal, Piotr Wójcik

W Kraśniku bardzo złe warunki atmosferyczne, cały czas pada deszcz.  Na stadionie garstka kibiców, około 30 osób.

19' GOOL Prowadzimy 1:0. Bartek Wasiluk z bliskiej odległości umieszcza piłkę w siatce.

Chełmianka posiada optyczną przewagę, jednak kilka minut wcześniej to gospodarze umieścili piłkę w siatce. Na szczęście sędzia Antosz zauważył faul zawodnika Stali Kraśnik na Pawle Szokaluku.

23' GOOL Michał Górniak po podaniu Pawła Fornala i już prowadzimy 2:0.

W dniu dzisiejszym relacja tekstowa nie była przewidziana, dlatego informacje podawane są co kilkanaście minut, dzięki uprzejmości kierownika klubu Andrzeja Wrony.

35' Nasi piłkarze piłkarze kontrolują grę, zespół gospodarzy próbuje atakować, ale ich akcje kończą się przed naszym polem karnym.

45' Koniec I części meczu. Jak na razie bardzo dobre informacje z Kraśnika. Nasz zespól prowadzi 2:0

15.04 sędzia Antosz rozpoczął drugą część meczu. W przerwie meczu trener Artur Bożyk nie dokonał żadnych zmian w naszym zespole.

59' zmiana w Chełmiance. Za Michała Górniaka wchodzi Kazio Bala

66' ładny strzał Marcina Gregorowicza i tylko słupek. Szkoda, powinniśmy prowadzić 3:0

68' kolejna zmiana w Chełmiance. Bartka Wasiluka zmienia Tomek Pogorzelec.

68' Kazio Bala uderza "nożycami", ale prosto w bramkarza.

69' niepotrzebny faul Adriana Siatki i rzut karny dla gospodarzy.

70' Damian Rusiecki pewnym egzekutorem jedenastki. Już tylko 1:2 w meczu Stal Kraśnik - CHEŁMIANKA

Na stadionie w Kraśniku, pomimo fatalnej pogody zjawiło się około 60 kibiców Chełmianki i Motoru.

Po zdobytej bramce przez około 5 minut trwały ataki Stali i niewiele brakowało, aby gospodarze doprowadzili do wyrównania. Na szczęście przetrzymaliśmy ten okres bez straty gola.

82' Po wybiciu piłki przez bramkarza Stali przejmujemy piłkę i Kazio Bala umieszcza futbolówkę w siatce. Prowadzimy 3:1. Wcześniej mieliśmy szansę podwyższyć wynik meczu, ale okazji nie wykorzystał Piotr Wójcik.

85' ostatnia zmana w Chełmiance za Fornala wchodzi na boisko Wacewicz.

W naszym zespole dwie żółte kartki. Paweł Fornal i Piotr Wójcik. Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

KONIEC MECZU WYGRYWAMY 3:1(2:0). Brawo !!