CHEŁMIANKA - Stal Sanok 0:1 (0:0) /materiał filmowy/

• autor: rks1955, 2012-10-21 12:39

W niedzielnym meczu III ligi Chełmianka przegrała ze Stalą Sanok 0:1(0:0). Decydującego gola zdobył w 85 minucie meczu Damian Niemczyk, wykorzystując rzut karny.

Materiał filmowy: esanok.pl

Oto skrót relacji jak była prowadzona w trakcie spotkania:

Chełm, stadion miejski, godz. 13.00

sędzia główny :Mariusz Śledź (OKS Biała Podlaska), asystenci: Tomasz Korszeń, Emil Żuk

Obserwator: Andrzej Kuśmierczyk (Lublin)

widzów: 250

Chełmianka: Szokaluk, Siatka, Borys, Batata, Krzyżak, Gregorowicz (60' Fornal), Wesołowski (88' Lewkowicz), Pogorzelec, Wójcik, Bala (75' Wacewicz), Górniak.

Stal Sanok: Chopko, Temniuk, Wegrzyn, Kokoć, Faka, Adamiak, Lorenc (28' Sieradzki), Kuzicki, Ząbkiewicz (66' Pluskwik), Niemczyk, Szałamaj (90' Poliniewicz)

żółte kartki: Bala, Pogorzelec, Wesołowski (Chełmianka) - Lorenc, Adamiak (Stal)

0:1 85' Damian Niemczyk (karny)

W Chełmie piękna słoneczna pogoda, około 15-16 stopni celsjusza. Na boisko wychodzą piłkarze obu zespołów. Gospodarze na czarno, natomiast zespół Stali w strojach białych

13:01. Sędzia Mariusz Śledź rozpoczął spotkanie

2' rzut rożny dla gości, Sergio Batata wybija piłkę z pola karnego

4' akcja Chełmianki, jednak na pozycji spalonej Marcin Gregorowicz

7' piłkarze Stali maja lekką przewagę w polu.

8' Lorenc fauluje Gregorowicza i otrzymuje żółty kartonik

8'-10' ataki Chełmianki, Stal wyprowadza kontry

13' niepotrzebny faul w środku pola Kazia Bali i sędzia Śledź wyciąga żółtą kartkę

19' od kilku minut Chełmianka atakuje, jednak piłkarze gości mądrze się bronią.

W innym rozgrywanym równolegle meczu III ligi, Stal Kraśnik przegrywa po 25 minutach gry z Karpatami Krosno 0:1.

W dzisiejszym meczu, w składzie Chełmianki zabrakło dwóch podstawowych piłkarzy, Mateusza Tywoniuka, który zmaga się z kontuzją kostki oraz pauzującego za nadmiar żółtych kartek Bartka Wasiluka.

21' Batata dośrodkowuje w pole karnego do Gregorowicza, obrońcy Stali wybijają piłkę

25' Damian Niemczyk dośrodkowuje piłkę w nasz pole karne, na szczęście Mateusz Krzyżak wybija piłkę na rzut rożny

dośrodkowanie gości z rzutu rożnego, uderza Adamiak obok słupka

28' zmiana w zespole Stali. Za Lorenca na boisku pojawia się Sieradzki

29' kolejna akcja gości, po dośrodkowaniu piłki w nasze pole karne przez Niemczyka, obrońcy naszego zespołu wybijają piłkę

34' Wójcik z lewej strony dośrodkowuje w pole karne Stali, Kokoć wyjaśnia sytuację wybijając pikę na aut.

41' przed naszym polem karnym faulowany Batata.

43' z rzutu wolnego w pole karne gości dośrodkowuje Gregorowicz, bez efektu, szybka kontra gości, na szczęście przerywa ją Wójcik, sędzia odgwizduje faul naszego piłkarza

45' zabawa z piłką bramkarza Chopki omal nie skończyła się przechwytem Michała Górniaka i wyjściem sam na sam. Szkoda.

żółta kartka dla Tomka Pogorzelca

45'+1 sędzia z Białej Podlaskiej odgwizduje przerwę. Po I części gry bezbramkowy remis na stadionie w Chełmie.

Chaotyczna gra naszego zespołu w pierwszej połowie. Pomimo tego, iż na tablicy widnieje rezultat bezbramkowy, lepsze wrażenie sprawiają goście, którzy nieprzypadkowo plasują się w czołówce tabeli III ligi. U nas widoczne kolejne braki w podstawowym składzie.

14:05 Rozpoczęła się druga część meczu. Bez mian w obu zespołach.

49' Siatka fauluje Niemczyka. Z rzutu wolnego fatalnie uderza sam poszkodowany

50' za narożnikiem pola karnego gości faulowany Michał Górniak. Jego strzał z rzutu wolnego ląduje na murze zespołu Stali.

53' ładny strzał zawodnika gości, Paweł Szokaluk z trudem wybija na rzut rożny.

Dzisiejsza żółta kartka otrzymana przez Kazia Balę jest już czwartą w tym sezonie i w następnym spotkaniu z Karpatami będzie pauzował.

56' Faulowany Pogorzelec i rzut wolny dla naszego zespołu. Dośrodkowanie Krzyżaka w pole karne, goście wybijają piłkę i wychodzą z kontrą. Sam na sam z naszym bramkarzem napastnik Stali, Szałamaj, jednak Paweł Szokaluk popisuje sie piekną interwencją i wygrywa ten pojedynek. Najgroźniejsza akcja meczu.

60' pierwsza zmiana w Chełmiance. Za Marcina Gregorowicza trener Bożyk wprowadza do gry Pawła Fornala.

żółtą kartką ukarany Filip Wesołowski.

66' tym razem zmiana w zespole gości. Ząbkiewicza zmienia Pluskwik.

69' faulowany Michał Górnika. Z rzutu wolnego uderza Mateusz Krzyżak, piłką trafia w mur gości.

75' kolejna zmiana w Chełmiance. Za Kazia Balę wchodzi Damian Wacewicz.

81' fauluje Adamiak, ukarany żółtą kartką

84' sędzia reaguje na krzyk i karny dla Sanoka.

85' Szczęśliwym strzelcem Damian Niemczyk. Przegrywamy 0:1.

87' indywidualna akcja Szałamaja, jego strzał z linii pola karnego kilka metrów nad poprzeczką

88' zmiana w Chełmiance. Za Wesołowskiego wchodzi Lewkowicz.

89' ponownie Szałamaj tym razem na pustą bramkę Chełmianki, piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

Po raz kolejny tracimy gola w końcówce meczu. Tym razem przez bardzo problematyczny rzut karny, który widział chyba tylko sędzia i piłkarze gości.

90' ostatnia zmiana w tym meczu. Szałamaja zmienia Poliniewicz.

Koniec meczu. Przegrywamy 0:1. Pomimo tego, iż gol padł po problematycznym rzucie karnym, goście zasłużyli na trzy punkty w dzisiejszym meczu. My niestety mamy coraz szczuplejszy skład. Potrzebne są duże zmiany personalne w naszym zespole. Tak młodym zespołem nie utrzymamy w Chełmie III ligi.

autor: marcelchelm 2012-10-21 20:25:37

Profil marcelchelm w Futbolowo ile jeszcze razy ten sędzia będzie krzywdził drużyny których "nie lubi", proszę, to co on robi jest żenujące i nikt nic z tym nie może lub nie chce zrobić