Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 439
ogółem: 2 198 694

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

Wybrano nową Radę Nadzorczą Chełmianki. Tragiczny wypadek...

  • autor: rks1955, 2012-12-17 21:30
Wybrano nową Radę Nadzorczą Chełmianki. Tragiczny wypadek Pawła Ignatiuka

W piątek 14 grudnia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Chełmskiego Klubu Sportowego „Chełmianka” Chełm. W trakcie zebrania wybrano członków rady nadzorczej naszego klubu.

 

W skład nowej rady weszli: Marek Kondrasiuk, Walerian Tywoniuk, Jerzy Piskorski, Marian Tarasewicz, Piotr Kowalewski, Henryk Nowak, Jacek Skwaroń, Marian Olszak i Paweł Ignatiuk.

Niestety, dzień później, w sobotę wszystkich sympatyków Chełmianki poruszyła wiadomość o śmierci w wypadku samochodowym Wielkiego Społecznika, jednego ze sponsorów biało-zielonych, Pawła Ignatiuka. Miał zaledwie 43 lata i był całym sercem oddany Chełmiance. Jako właściciel hurtowni „Frupaks Fruit” zawsze angażował się w akcje charytatywne, zatrudniał w swojej firmie piłkarzy naszego klubu. Niestety nie będzie mu dane realizować swoich planów związanych z działalnością w radzie nadzorczej. Cześć Jego Pamięci !

fot. Jacek Skwaroń

Wracając do piątkowego zebrania, w skład Komisji Rewizyjnej weszli Andrzej Gruszka, Wojciech Słomiński i Zbigniew Janiuk. Za kilka dni członkowie rady mają wybrać przewodniczącego. Na nich spoczywa też obowiązek wyboru nowego Zarządu Klubu. Kadencja rady będzie trwała 3 lata. W trakcie piątkowego spotkania przedstawione zostały wyniki finansowe klubu. Jak podkreślił Prezes Grzegorz Gardziński, z każdym rokiem, budżet Chełmianki jest coraz większy, jednak rosną także wydatki. W roku 2012 do kasy klubu wpłynęło 432 000 złotych, ale dla spokojnego funkcjonowania potrzebna jest kwota 550 000 złotych. Ponownie padła propozycja wskrzeszenia tzw. Klubu 100 pod przewodnictwem Wiceprezydenta Chełma, Stanisława Mościckiego. Chodzi o zrzeszenie jak największej liczby sympatyków Chełmianki, którzy regularnie, miesięcznie będą przekazywać określoną kwotę na działalność klubu. Liczy się każda kwota, może to być 10, 20, 50 lub 100  złotych miesięcznie.

fot. Jacek Skwaroń

W dalszej części zebrania podsumowano wyniki sportowe drużyny prowadzonej przez trenera Artura Bożyka. Pomimo niezbyt zadowalających wyników, kierunek obrany przez szkoleniowca określono jako właściwy. Do składu pierwszego zespołu wprowadzonych zostało wielu młodych zawodników i jak podkreślił trener – Nie żałuję swojej decyzji, zmierzamy w dobrym kierunku, po pewnych korektach w składzie zespół będzie grał lepiej i będzie odnosił zwycięstwa -.

Odnośnie spraw personalnych, Prezes Gardziński poinformował, że został podpisany kontrakt z Damianem Rusieckim, byłym zawodnikiem „Avii” Świdnik, ostatnio grającym w „Stali” Kraśnik. Pewne uzgodnienia zawarto z Łukaszem Kuśmirkiem, lewym obrońcą „Orląt” Radzyń. W kręgu zainteresowań klubu jest także pomocnik „Lublinianki”, zawodnik rodem z Brazylii – Matheo. Swoją szansę mają otrzymać zawodnicy z niższych klas rozgrywkowych, czyli nasi byli zawodnicy: Sebastian Dąbrowski ostatnio reprezentujący „Spartę” Rejowiec Fabryczny, Łukasz Drzewicki z „Kłosa” Chełm oraz zdolny junior z „Niedźwiadka” Chełm, Michał Kobiałka.

fot. Jacek Skwaroń

Na koniec zebrania padły konkretne deklaracje ze strony Prezesa OZPN Chełm a jednocześnie trenera „Niedźwiadka” o dalszej współpracy z Chełmianką. Podkreślił, że w przypadku awansu juniorów starszych tego klubu do I ligi wojewódzkiej, będą występować w niej pod szyldem „Chełmianki”. Obecny na zebraniu Wiceprezydent Chełma – Stanisław Mościcki, również zadeklarował dalszą pomoc finansową dla Chełmianki. Jak określił, - co najmniej na tym samym poziomie co dotychczas -. Należy zauważyć bardzo dobrą frekwencję na piątkowym zebraniu. Udział wzięło ponad 40 sympatyków naszego klubu.

fot. Jacek Skwaroń

Piątkowe zebranie zakończyło się optymistycznie. Niestety, w sobotę wszystkich poruszyła tragiczna wiadomość o nagłej śmierci Członka Rady Nadzorczej – Pawła Ignatiuka.

Pogrzeb Ś.P. Pawła Ignatiuka odbędzie się w piątek 21 grudnia o godz. 12.00 na cmentarzu przy ulicy Lwowskiej.

źródło: www.nowytydzien.pl


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [2991]
 

autor: robertprucnal11 2012-12-20 19:33:21

Profil robertprucnal11 w Futbolowo Pawle Spoczywaj w Pokoju! Twój pracownik i kolega Robert.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka