Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 334, wczoraj: 419
ogółem: 2 198 456

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

Końcowy etap przygotowań Chełmianki do rundy wiosennej.

  • autor: rks1955, 2013-02-28 16:59

Podopieczni Artura Bożyka kończą przygotowania do rundy rewanżowej. Trener naszego zespołu jest zadowolony z wykonanej pracy i zapowiada lepszą postawę swoich piłkarzy w rundzie wiosennej.

W sobotę, 2 marca o godzinie 14.00 na boisku przy zalewie w Żółtańcach rozegramy przedostatni mecz sparingowy. Przeciwnikiem Chełmianki będzie Kłos Chełm. W trakcie spotkania będzie można nabyć karnety na mecze naszego zespołu w rundzie wiosennej w cenie 70 złotych. Będą one dostępne u Kierownika Klubu - Andrzeja Wrony.

Trener Artur Bożyk jest zadowolony z okresu przygotowawczego i wierzy, że ciężka praca da wymierne efekty w rundzie wiosennej 2013.                                                                                                                            fot. marek78

Powoli podsumowując okres przygotowawczy, należy podkreślić duże zaangażowanie wszystkich piłkarzy i dobrą atmosferę w drużynie. W kadrze Chełmianki zaszło wiele zmian. Z zespołem pożegnali się Filip Wesołowski, Jakub Lewkowicz, Kazimierz Bala, Tomasz Pogorzelec oraz Dawid Wieczorek, który wyjechał z Polski pod koniec rundy jesiennej. Wielką niewiadomą jest Michał Górniak, który po zakończeniu rundy jesiennej deklarował chęć pozostania w Chełmiance przynajmniej do końca sezonu. W przerwie zimowej to wszystko się zmieniło i nagle zaczął wojaże po całym kraju próbując znaleźć angaż w wyższej od trzeciej lidze. Niestety, wiemy jak to się dla najskuteczniejszego strzelca biało-zielonych skończyło. Od kilku dni Michał z powrotem trenuje w Chełmie i jego sytuacja powinna wyjaśnić się w ciągu najbliższego okresu. Szkoda straconego okresu przygotowawczego tego piłkarza, gdyż stać go na pewno na jeszcze lepszą grę. 

Najlepszy strzelec Chełmianki w rundzie jesiennej sezonu 2012/13 Michał Górniak. Czy wiosną zagra w Chełmiance ? Prezes Grzegorz Gardziński i kierownik drużyny Krzysztof Zieliński też jeszcze tego nie wiedzą.

Wracając do zmian personalnych, a konkretnie do wzmocnień, należy przyznać, że tylu nowych zawodników już dawno nie było w naszym zespole. Łukasz Kuśmirek, Damian Rusiecki, Mateusz Olszak, Karol Bujak, Łukasz Młynarski, Marcin Fiedeń, Michał Kobiałka, Wojciech Wójcik to nowe twarze w składzie biało-zielonych. Oprócz Michała Górniaka z Chełmianką trenuje jeszcze Oskar Wróbel, występujący ostatnio w drugoligowej Calisii Kalisz. Ten młody, 21 letni piłkarz pochodzi ze Świdnika, jest wychowankiem Legionu Lublin. Jeśli przekona swoimi umiejętnościami trenera Bożyka, może być kolejnym wzmocnieniem w walce o utrzymanie w III lidze. W ostatnim czasie mówiło się także o powrocie do treningów Sebastiana Drygiela. Jeszcze wczoraj chciał podjąć wyzwanie, dzisiaj już wiemy, że zrezygnował, przy okazji życząc zespołowi powodzenia w ... czwartej lidze. Szkoda słów.. Należy dodać, że w obwodzie jest jeszcze Daniel Krakiewicz, powracający po ciężkiej kontuzji. Niestety okres rehabilitacji nie przebiega tak jak powinien i do tej pory nie wiemy, kiedy Daniel rozpocznie treningi z zespołem. Być może uda się pod koniec marca.

Rehabilitacja Daniela Krakiewicza nie przebiega zgodnie z planem. Czołowy zawodnik Chełmianki w dalszym ciągu nie rozpoczął treningów z zespołem.

Zmiany zachodzą w drużynie Chełmianki, powoli także zmienia się strona naszego klubu. Od kilkunastu dni możecie zauważyć nowy top strony, wkrótce kolejne zmiany. Przeprowadzone zostały wstępne rozmowy z zarządem klubu i niedługo powinniśmy zmienić status strony klubu na oficjalną. Będzie też bogatsza treść, swoje miejsce na stronie otrzymają sponsorzy klubu, planowane są relacje video z poszczególnych spotkań. Mam nadzieję, że to wszystko uda się zrealizować już na początku rundy wiosennej. Wierzę także, że dzięki naszym piłkarzom będziemy przeżywać same pozytywne emocje, a na stadionie miejskim w Chełmie pojawią się rzesze kibiców spragnionych dobrych meczów w wykonaniu Chełmianki. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1720]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka