dzisiaj: 264, wczoraj: 540
ogółem: 2 197 967

Porażka na inaugurację rundy wiosennej. /video/

• autor: rks1955, 2013-04-14 17:37

Nie tak miał wyglądać początek rundy wiosennej w wykonaniu naszych piłkarzy. W meczu XX kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi, Chełmianka przegrała z Podlasiem Biała Podlaska 1:2(1:0).

Prowadzenie dla biało-zielonych uzyskał Mateusz Tywoniuk w 27 minucie meczu, finalizując ładną zespołową akcję naszego zespołu. Do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie, pomimo kilku szans, szczególnie ze strony gospodarzy. Drugą część meczu lepiej rozpoczęli podopieczni Władymira Geworkiana. Wyrównanie padło po celnym strzale Mateusza Paczkowskiego w 57 minucie meczu. Po straconej bramce inicjatywę przejęli piłkarze Chełmianki. Chwilę później powinno być 2:1 dla naszych, jednak znakomitej sytuacji nie wykorzystał Łukasz Młynarski, fatalnie pudłując z 5 metrów. Niewykorzystane sytuacje to w dalszym ciągu zmora naszej drużyny. Do tego, szczęście dzisiaj było po stronie gości, którzy zwycięskiego gola zdobyli 14 minut przed końcem meczu po strzale Adriana Jesionka i rykoszecie piłki, która odbijając się od Sergio Bataty wpadła do bramki obok zdezorientowanego Pawła Szokaluka. Niestety, po raz kolejny "frajersko" tracimy punkty. Po pierwszej części spotkania i prowadzeniu naszego zespołu kibice mieli nadzieję na zdobycie kompletu oczek przez ich ulubieńców. Skończyło się źle, czyli porażką.

Za tydzień otrzymamy punkty walkowerem za nierozegrany mecz z Unią Nowa Sarzyna, ale prawdziwe schody zaczną się 28 kwietnia, gdy w Chełmie będziemy podejmować wicelidera, mielecką Stal.

W dzisiejszym spotkaniu oba zespoły wystąpiły w składach:

Chełmianka: Szokaluk - Kuśmirek, Batata, Borys, Tywoniuk, Gregorowicz (61' Wróbel), Krzyżak (72' Wasiluk), Rusiecki, Młynarski, Olszak (81' Bujak), Wójcik

Podlasie Biała Podlaska: Wasiluk - Adamiuk (58' Kacik), Mirończuk, Komar, Burski, Jesionek, Litwiniuk, Paczkowski (78' Biegajło), Lesiuk, Gawroński (90' Jaszczyński), Sawtyruk (86' Szpański)

CHEŁMIANKA - Podlasie Biała Podlaska 1:2(1:0)

1:0 Tywoniuk 27', 1:1 Paczkowski 57', 1:2 Batata (sam.) 76'

żółta kartka: Litwiniuk 29' (Podlasie)

widzów 400, sędziował /dobrze/ Paweł Małodziński (Mielec)

Skrót niedzielnego meczu: w celu poprawy jakości proszę zmienić jakość filmu na hd