dzisiaj: 181, wczoraj: 439
ogółem: 2 198 742

W Przeworsku - wynik marzenie ! /video/

• autor: daroo64ch i rks1955, 2013-06-08 17:00

W bardzo ważnym meczu rozegranym w sobotnie popołudnie w Przeworsku, Chełmianka pokonała miejscowego Orła 3:0(1:0). Nasz zespół dominował przez całe spotkanie i zasłużenie zdobył cenne trzy punkty. Przy pierwszej bramce kontuzję odniósł bramkarz Orła, Paweł Łański, który został przewieziony do szpitala. Nasi piłkarze powinni objąć prowadzenie już w 15 minucie meczu, jednak słabo sędziujący spotkanie sędzia Filip Kosak ze Stalowej Woli nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Marcina Gregorowicza.

/filmik z meczu pod relacją live/

Oto skrót relacji na żywo jaka była prowadzona podczas meczu:

Chełmianka rozpocznie w składzie: Szokaluk - Tywoniuk, Kuśmirek, Batata, Fiedeń, Krzyżak, Wasiluk, Gregorowicz, Młynarski, Olszak, Wójcik. Na ławce rezerwowych zasiadają: Borys, Fornal, Siatka, Kobiałka, Wróbel.

Orzeł Przeworsk : Łański, Broda, Vaskoets, Mazur, Kowal, Sykała, Sierżęga, Kocur, Pilecki, Zięba, Słysz. W rezerwie pozostają: Drzystek, Lech, Bukała, Rzeźnik, Zagórski, Wójtowicz, Pawełek

2' dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał Sypały obok słupka

11'  dośrodkowanie z rzutu wolnego, Szokaluk wybija piłkę.

13' strzał Mateusza Olszaka, broni Paweł Łański

15' bramka dla Chełmianki. Ładna akcja naszego zespołu, wrzutka ze środka boiska na lewe skrzydło, Gregorowicz wychodzi na czystą pozycję i uderza obok bezradnego Łańskiego. Niestety sędzia nie wiadomo dlaczego odgwizduje pozycję spaloną naszego napastnika.

30' Gooool ! 1:0 dla Chełmianki. Co się odwlecze ... Mateusz Olszak wykorzystuje sytuację sam na sam. Bardzo groźnej kontuzji nabawił się bramkarz Orła, Paweł Łański, który zderzył się z jednym z naszych zawodników. Niestety nie wyglądało to dobrze i został odwieziony karetką na sygnale do szpitala.

40' groźnie pod naszą bramką. Taras Mazur uderza głową, jednak nad poprzeczką.

45'+1 doliczony czas gry i najlepsza sytuacja dla gospodarzy. Wracamy z dalekiej podróży.

45'+6 ładny strzał z około 20 metrów Mateusza Tywoniuka, rezerwowy golkiper drużyny z Przeworska, z trudem wybija piłkę na róg.

45'+ 7 sędzia kończy pierwszą część meczu. Prowadzimy 1:0.

49' Mateusz Olszak po raz drugi i prowadziy już 2:0 !! Dobre podanie do naszego napastnika, który mija obrońcę i obok bramkarza umieszcza piłkę w siatce.

50' Mateusz Krzyżak ukarany żółtą kartką.

52' groźnie pod naszą bramką. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, jeden z piłkarzy Orła uderza główką, na szczęście trzy metry obok bramki bronionej przez Pawła Szkaluka

55' faulowany w polu karnym Olszak? Nie sędzia karze naszego napastnika żółtym kartonikiem za symulowanie

59' kontra Orła, Maciej Lech w dogodnej sytuacji uderza obok słupka. Było bardzo groźnie

63' Ponownie uderza Mateusz Olszak, bramkarz Orła z kłopotami, ale broni

68' Pierwsza zmiana w naszym zespole. Strzelca dwóch goli, Mateusza Olszaka zmienia Paweł Fornal

69' dośrodkowanie z rzutu rożnego Orła, napastnik gospodarzy uderza główką prosto w ręce Szokaluka

74' GOOOOL ! 3:0 dla Chełmianki. Dośrodkowanie z rzutu wolnego po faulu na Tywoniuku, zamieszanie w polu karnym i dogodną sytuację wykorzystuje Piotr Wójcik

78' Michał Kobiała za Młynarskiego

82' Oskar Wróbel za Gregorowicza

87' strzał Sykały z pola karnego, broni Szokaluk

89' żółta karta dla Wójcika

90' Borys za Wasiluka

90'+4 po strzale Oskara Wróbla na bramkę Orła, sędzia kończy spotkanie. Brawo chłopaki!