Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 228, wczoraj: 439
ogółem: 2 198 789

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

Rozlosowano pierwsze rundy Pucharu Polski

  • autor: rks1955, 2013-06-14 17:00

Dzisiaj w siedzibie PZPN rozlosowano pierwsze rundy Pucharu Polski na szczeblu ogólnopolskim. Zwycięzca finałowego meczu na szczeblu województwa lubelskiego pomiędzy Chełmianką i Hetmanem Zamość zmierzy się z dużyną MKS Oława występującą w II lidze zachodniej. Drużyna z Oławy przed ostatnią serią gier w II lidze zajmuje 16 miejsce w tabeli i po sezonie opuści szeregi drugoligowców.

W przypadku kolejnych zwycięstw nasz zespół może gościć następujące zespoły: w rundzie wstępnej zwycięzcę meczu Rozwój Katowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, natomiast w I rundzie zespół Stomilu Olsztyn występujący w I lidze. Oto szczegółowy terminarz rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu ogólnopolskim do I rundy:

Runda przedwstępna - 13 lipca 

1. AMSPN Hetman Zamość /
Chełmianka Chełm - MKS Oława 
2. Pomorski ZPN - Wigry Suwałki 
3. GKS II Bełchatów / Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Kluczbork 
4. Małopolski ZPN - Calisia Kalisz 
5. Świętokrzyski ZPN - Pelikan Łowicz 
6. ŁKS 1926 Łomża - Radomiak Radom 
7. Formacja Port 2000 Mostki / ŁKS Łęknica - Raków Częstochowa 
8. Cuiavia Inowrocław / Włocłavia Włocławek - Chojniczanka Chojnice 
9. Elana Toruń - Motor Lublin 
10. Ruch Zdzieszowice - Siarka Tarnobrzeg 
11. KS Polkowice - Stal Rzeszów 
12. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 
13. Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 
14. Ursus Warszawa - Jarota Jarocin 
15. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski / Sokół Kleczew - Wisła Płock 
16. GKS Wikielec / Huragan Morąg - Garbarnia Kraków 
17. Skra II Częstochowa / Rekord Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych 
18. Stal Sanok / Polonia Przemyśl - Puszcza Niepołomice 
19. Wiwa Goszcz / Olimpia Kowary - Stal Stalowa Wola 
20. Odra Opole - Energetyk ROW Rybnik 
21. Bałtyk Koszalin / Chemik Police - Resovia 
22. Lech Rypin - Tur Turek 
23. Olimpia Elbląg - Chrobry Głogów 
24. Znicz Pruszków - Unia Tarnów 
25. Rozwój Katowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
26. Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg 

Małopolski ZPN - w rozgrywkach pozostało 11 zespołów - Dalin Myślenice, Górnik Wieliczka, Glinik Gorlice, KS Tymbark, Poroniec Poronin, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Jadowniczanka Jadowniki, Jałowiec Stryszawa, Janina Libiąż, Wiślanie Jaśkowice i Hutnik Nowa Huta 
Pomorski ZPN - w rozgrywkach pozostały cztery zespoły - Kaszubia Kościerzyna, Pomorze Potęgowo, Huragan Przodkowo i Cartusia Kartuzy 
Świętokrzyski ZPN - w rozgrywkach pozostały cztery zespoły - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Wierna Małogoszcz, Nida Pińczów i Lubrzanka II Kajetanów 

Runda wstępna - 17 lipca 

27. zwycięzca meczu 1
/Oława/Hetman/Chełmianka/ - zwyc. meczu 25 /Rozwój Katowice/Świt Nowy Dwór Maz./
28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24 
29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23 
30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22 
31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21 
32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20 
33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7 
34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8 
35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9 
36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10 
37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11 
38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12 

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26 

I runda - 24 lipca 

zwycięzca meczu 27 /Oława/Hetman/
Chełmianka/Rozwój/Świt/ - Stomil Olsztyn 
zwycięzca meczu 28 - GKS Katowice 
zwycięzca meczu 29 - GKS Tychy 
zwycięzca meczu 30 - Zawisza Bydgoszcz 
zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia 
zwycięzca meczu 32 - Miedź Legnica 
zwycięzca meczu 33 - Cracovia 
zwycięzca meczu 34 - Okocimski KS Brzesko 
zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz 
zwycięzca meczu 36 - Kolejarz Stróże 
zwycięzca meczu 37 - Flota Świnoujście 
zwycięzca meczu 38 - Bogdanka Łęczna 
zwycięzca meczu 13 - Dolcan Ząbki 
zwycięzca meczu 26 - Warta Poznań 
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 
Łódzki KS - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 

Losowanie 1/16 finału z udziałem drużyn T-Mobile Ekstraklasy odbędzie się 25 lipca. 

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [722]
 

autor: Darson5551 2013-06-19 21:39:58

Profil Darson5551 w Futbolowo MECZ JEST Z HETMANEM WE WTROEK


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka