dzisiaj: 152, wczoraj: 234
ogółem: 3 015 194

Izolator lepszy o jedną bramkę /video/

• autor: daroo64ch, 2013-06-18 13:26

Dobra passa musi się kiedyś skończyć i niestety miało to miejsce dzisiaj w Boguchwale. Pomimo momentami niezłej gry, nasi piłkarze nie sprostali gospodarzom i ponieśli porażkę 2:3(2:2).

Od początku środowego meczu na boisku trwała zacięta walka o każdy metr boiska. Izolator pomimo tego, że nie ma już szans na awans do II ligi, przystąpił do gry z dużym zaangażowaniem i próbował przejąć inicjatywę. Kilka niezłych akcji kończył się na 16 metrze od bramki, bądź rzutem rożnym. Gdy wydawało się, że mecz się wyrównał nasi przeciwnicy wywalczyli rzut rożny. Była 18 minuta meczu. Dośrodkowanie z prawego narożnika i Adrian Szyszka pięknym strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Nasi piłkarze nie poddali się i zaczęli grać "jak równy z równym". Efekt mieliśmy już dwie minuty później. Piłkę z prawej strony przed polem karnym otrzymał Marcin Gregorowicz, "zakręcił" obrońcą Izolatora i uderzył po ziemi obok wychodzącego Pawlusa. Piłka tuż przy słupku "wturlała" się do bramki. Wyrównujący gol, od dziwo podziałał bardziej na naszych piłkarzy, którzy ruszyli odważniej do przodu. Siedem minut później po raz kolejny popisał się tegoroczny maturzysta. Tym razem otrzymał piłkę z lewej strony, podciągnął z nią do przodu i ładnym strzałem w prawy róg bramki umieścił piłkę w siatce. Na IzoArenie zapanowała konsternacja, gdyż nie tak miało wyglądać dzisiejsze spotkanie. Co więcej nasi piłkarze w tym okresie gry byli zespołem lepszym, dojrzalszym i chyba bardziej zmotywowanym. Gra układała się dobrze do 43 minuty spotkania. Wtedy piłkarze Izolatora wykorzystali naszą niefrasobliwość w obronie i Michał Bereś umieścił piłkę w pustej bramce naszego zespołu. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza część środowego meczu.

Od początku drugiej połowy, trener Słomski niezadowolony z gry własnej drużyny dokonał dwóch zmian w składzie. Kopca zmienił Karwat, natomiast za Domina wszedł Brocki. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Ponownie błędy w naszej grze obronnej i Michał Bereś w 48 minucie meczu po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Izolator wyszedł na prowadzenie i złapał przysłowiowy "wiatr w żagle". Na nasze szczęście nie wykorzystał żadnej z dogodnych sytuacji bramkowych i ponownie po kilkunastu minutach gra się wyrównała. Nasi piłkarze również mieli swoje szanse, ale nie potrafili umieścić piłki w siatce. Pomimo walki do końca, wynik nie uległ zmianie i musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Izolator wygrał w zaległym meczu XIX kolejki spotkań z Chełmianką 3:2(2:2).

Od 70 minuty meczu naszych zawodników wspierała głośnym dopingiem grupa około 100 kibiców, którzy spóźnieni dotarli na stadion w Boguchwale.

W środowym spotkaniu zespoły wystąpiły w składach:

Izolator: Pawlus - Kopiec (46' Karwat), Polak, Szpond, Róg - Szyszka (25' Guzior A.), Skiba, Burak, Domin (46' Brocki) - Bereś (77' Tyburczy), Płonka

Chełmianka: Szokaluk - Fiedeń, Borys, Krzyżak, Kuśmirek (51' Bujak) - Tywoniuk, Wasiluk (69' Kobiałka), Rusiecki, Młynarski - Wróbel, Gregorowicz (78' Fornal)

Żółte kartki: Polak (29') - Młynarski (40', 90'), Bujak (78').

Czerwona kartka: Młynarski (90 za dwie żółte)

Sędziował: Piotr Kozłowski (Zamość)

Widzów: 250 (w tym około 100 z Chełma i Lublina)

Oto skrót relacji jaka była prowadzona w dniu dzisiejszym:

Znamy już skład Chełmianki. Szokaluk - Kuśmirek, Krzyżak, Borys, Fiedeń, Tywoniuk, Wasiluk, Rusiecki, Młynarski, Wróbel, Gregorowicz. Rezerwowi: Kobiałka, Fornal, Wójcik, Bujak.

Izolator: Pawlus - Kopiec, Polak, Szpond, Róg, Szyszka, Burak, Domin, Skiba, Bereś, Płonka. Rezerwowi: Guzior H., Guzior A., Brogowski, Karwat, Brocki, Tyburczy, Cupryś.

1' Sędzia Kozłowski rozpoczął mecz. Podanie do Szyszki, piłkę wybija Kuśmirek

3' - 8'  Na boisku przeważa Izolator. Nasi piłkarze dosyć pewnie w obronie.

11' Groźne dośrodkowanie w nasze pole karne. Paweł Szokaluk pewnie łapie piłkę.

18' Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie na 7 metr i Szyszka ładną "główką" umieszcza piłkę w siatce. 1:0 dla Izolatora.

20 ' Indywidualna akcja Gregorowicza i mamy remis 1:1!!!

27' Po raz kolejny Gregorowicz, po dobrej kontrze naszego zespołu i super wynik na tablicy 1:2. Chełmianka prowadzi w Boguchwale.

32' Dośrodkowanie z prawej strony Izolatora, błąd Rusieckiego, strzela Domin, ale bez efektu bramkowego.

38' Zakotłowało się pod bramką gospodarzy. Strzelał Wróbel, później dobitka, niestety, bramkarz Izolatora wybija piłkę.

43' Fatalny w skutkach błąd naszej obrony. Michał Bereś go wykorzystuje i gospodarze doprowadzają do wyrównania. 2:2

45' Kolejny raz groźnie pod bramką Chełmianki, jeden z piłkarzy Izolatora uderza wysoko nad poprzeczką.

45'+2 sędzia kończy pierwszą część meczu. Do przerwy remis 2:2. Pomimo upalnej pogody, piłkarze dosyć żwawo poruszają się po boisku.

46' rozpoczęła się druga połowa spotkania. Gospodarze przeprowadzili dwie zmiany. Chełmianka w składzie z pierwszej części gry.

48' Niestety Izolacja wychodzi na prowadzenie. Gola po raz drugi w dzisiejszym meczu zdobywa Bereś.

Kilka niezłych akcji Izolatora, mamy duże szczęście, że nie tracimy kolejnego gola.

51' Zmiana w Chełmiance. Z lekkim urazem schodzi Łukasz Kuśmirek, na jego miejsce Karol Bujak.

53' Marcin Gregorowicz po raz kolejny daje o sobie znać, niestety tym razem obrońcy "Izolacji" powstrzymują go.

58' strzał Marcina Fiedenia niecelny.

60-70' Chełmianka próbuje odwrócić losy spotkania. Na razie bez efektu

70' na stadionie pojawia się zorganizowana, około 100 osobowa grupa kibiców Chełmianki. Głośnym dopingiem wspiera naszych piłkarzy.

70'-80' Atakujemy, ale nic z tego nie wychodzi, musimy uważać, gdyż gospodarze bardzo groźnie kontrują

90' Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Łukasz Młynarski. Pomimo osłabienia Chełmianka atakuje.

90'+2 W doliczonym czasie gry zakotłowało się pod bramką gospodarzy. Niestety nie zdobywamy wyrównującej bramki.

90'+3 sędzia Kozłowski kończy spotkanie. Zasłużenie o jednego gola lepsi okazali się piłkarze z Boguchwały. Nam pozostaje zdobyć punkty w dwóch ostatnich spotkaniach tego sezonu z Karpatami w Chełmie i Lublinianką na Wieniawie.