Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 244, wczoraj: 540
ogółem: 2 197 947

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

Na początek z Polonią Przemyśl w Chełmie.

  • autor: rks1955, 2013-07-16 17:04

Lubelski Związek Piłki Nożnej podał terminarz rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej w sezonie 2013/14.

Pierwsza kolejka spotkań zostanie rozegrana w weekend 10-11 sierpnia. Chełmianka rozpocznie rundę jesienną meczem w Chełmie z Polonią Przemyśl. Prawdopodobnie spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 11 sierpnia o godz. 16.30.

Dzień wcześniej została podjęta decyzja o powiększeniu ligi do 17 zespołów. Skorzystał z tego Orzeł Przeworsk, który pozostał w III lidze.

Oto szczegółowy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej w sezonie 2013/14:

1 kolejka - 10/11 sierpnia

Pauza: Hetman Zamość 
JKS Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Sokół Sieniawa - Karpaty Krosno 
Omega Stary Zamość - Podlasie Biała Podlaska 
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 
Stal Sanok - Lublinianka Lublin 
Resovia - Izolator Boguchwała 
Stal Kraśnik - Avia Świdnik 
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl /niedziela 11 sierpnia godz. 16.30/

2 kolejka - 15 sierpnia /czwartek/ 

Pauza: Polonia Przemyśl 
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 
Lublinianka Lublin - Resovia 
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 
Karpaty Krosno - Omega Stary Zamość 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sokół Sieniawa 
Hetman Zamość - JKS Jarosław 

3 kolejka - 17/18 sierpnia

Pauza: JKS Jarosław 

Sokół Sieniawa - Hetman Zamość 
Omega Stary Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 
Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska 
Resovia - Orzeł Przeworsk 
Stal Kraśnik - Lublinianka Lublin 
Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała 
Polonia Przemyśl - Avia Świdnik 

4 kolejka - 24/25 sierpnia

Pauza: Avia Świdnik
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 
Lublinianka Lublin - Chełmianka Chełm 
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 
Podlasie Biała Podlaska - Resovia 
Karpaty Krosno - Stal Sanok 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 
Hetman Zamość - Omega Stary Zamość 
JKS Jarosław - Sokół Sieniawa 


5 kolejka - 31 sierpnia/1 września

Pauza: Sokół Sieniawa
Omega Stary Zamość - JKS Jarosław 
Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Zamość 
Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Resovia - Karpaty Krosno 
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 
Polonia Przemyśl - Lublinianka Lublin 
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała 


6 kolejka - 4 września /środa/

Pauza: Izolator Boguchwała 
Lublinianka Lublin - Avia Świdnik 
Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl 
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Resovia 
Hetman Zamość - Stal Sanok 
JKS Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski 
Sokół Sieniawa - Omega Stary Zamość 


7 kolejka - 7/8 września

Pauza: Omega Stary Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa 
Stal Sanok - JKS Jarosław 
Resovia - Hetman Zamość 
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 

Izolator Boguchwała - Lublinianka Lublin 


8 kolejka - 14/15 września

Pauza: Lublinianka Lublin 
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm 
Hetman Zamość - Stal Kraśnik 
JKS Jarosław - Resovia 
Sokół Sieniawa - Stal Sanok 
Omega Stary Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 

9 kolejka - 18 września /środa/

Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Sanok - Omega Stary Zamość 
Resovia - Sokół Sieniawa 
Stal Kraśnik - JKS Jarosław 
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość 
Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 
Lublinianka Lublin - Orzeł Przeworsk 


10 kolejka - 21/22 września

Pauza: Orzeł Przeworsk 
Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka Lublin 
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 
Hetman Zamość - Polonia Przemyśl 
JKS Jarosław - Chełmianka Chełm 
Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik 
Omega Stary Zamość - Resovia 
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Sanok 


11 kolejka - 28/29 września

Pauza: Stal Sanok
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 
Stal Kraśnik - Omega Stary Zamość 
Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 
Polonia Przemyśl - JKS Jarosław 
Avia Świdnik - Hetman Zamość 
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Lublinianka Lublin - Karpaty Krosno 
Orzeł Przeworsk - Podlasie Biała Podlaska 


12 kolejka - 5/6 października

Pauza: Podlasie Biała Podlaska 
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lublinianka Lublin 
Hetman Zamość - Izolator Boguchwała 
JKS Jarosław - Avia Świdnik 
Sokół Sieniawa - Polonia Przemyśl 
Omega Stary Zamość - Chełmianka Chełm 
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 
Stal Sanok - Resovia 


13 kolejka - 12/13 października

Pauza: Resovia 
Stal Kraśnik - Stal Sanok 
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 
Polonia Przemyśl - Omega Stary Zamość 
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa 
Izolator Boguchwała - JKS Jarosław 
Lublinianka Lublin - Hetman Zamość 
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 


14 kolejka - 19/20 października

Pauza: Karpaty Krosno 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 
Hetman Zamość - Orzeł Przeworsk 
JKS Jarosław - Lublinianka Lublin 
Sokół Sieniawa - Izolator Boguchwała 
Omega Stary Zamość - Avia Świdnik 
Orlęta Radzyń Podlaski - Polonia Przemyśl 
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 
Resovia - Stal Kraśnik 


15 kolejka - 26/27 października

Pauza: Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm - Resovia 
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 
Izolator Boguchwała - Omega Stary Zamość 
Lublinianka Lublin - Sokół Sieniawa 
Orzeł Przeworsk - JKS Jarosław 
Podlasie Biała Podlaska - Hetman Zamość 
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 


16 kolejka - 2/3 listopada

Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Zamość - Karpaty Krosno 
JKS Jarosław - Podlasie Biała Podlaska 
Sokół Sieniawa - Orzeł Przeworsk 
Omega Stary Zamość - Lublinianka Lublin 
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 
Stal Sanok - Avia Świdnik 
Resovia - Polonia Przemyśl 
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 

17 kolejka - 9/10 listopada

Pauza: Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl - Stal Kraśnik 
Avia Świdnik - Resovia 
Izolator Boguchwała - Stal Sanok 
Lublinianka Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 
Orzeł Przeworsk - Omega Stary Zamość 
Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 
Karpaty Krosno - JKS Jarosław 
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Hetman Zamość 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1302]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka