dzisiaj: 66, wczoraj: 777
ogółem: 3 021 351

Chełmianka - Omega 1:3(1:1)

• autor: rks1955, 2013-07-27 19:28

W sobotnim meczu kontrolnym rozegranym, na Stadionie Miejskim w Chełmie, biało-zieloni przegrali z Omegą Stary Zamość 1:3(1:1)

Prowadzenie dla gości uzyskał w 7 minucie meczu Kamil Droździel, który uderzył zza pola karnego i przelobował testowanego bramkarza Chełmianki, Mateusza Palucha. Sześć minut później przy końcowej linii boiska piłkę wywalczył Oskar Wróbel, podał do Piotra Wójcika, który ładnym, technicznym strzałem po długim rogu doprowadził do wyrównania. W pierwszej części gry sędzia powinien wyrzucić z boiska bramkarza Omegi, Sebastiana Kowińskiego, który zagrał piłkę ręką poza polem karnym.  Po przerwie dwa gole zdobyli goście za sprawą Łukasza Ramiana. Najpierw w 52 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, testowany bramkarz Chełmianki nie popisał się i został przelobowany, następnie w 60 minucie meczu po błędzie naszych obrońców nie dał rady w sytuacji sam na sam. Nasi piłkarze mieli szansę na zmniejszenie rozmiarów porażki w 81 minucie spotkania. Sfaulowany w polu karnym został Krzysztof Bodziak, jednak rzut karny wykonywany przez Bartka Wasiluka obronił bramkarz gości, Mateusz Bojar.

Chełmianka - Omega Stary Zamość 1:3(1:1)

Chełmianka: Paluch (test.) - Bodziak, Grzywna(74' Stepaniuk), Krzyżak, Kuśmirek(46' Wasiluk), Tywoniuk, Kobiałka, Krakiewicz, Wróbel(69' Fornal), Olszak(63' Wacewicz), Wójcik(67' Garbacz).

Omega: Kowiński - Solecki, Mikulski, Luann, Fulara, Andrade, zaw. test., Kamiński, Kozyra, Turczyn, Droździel oraz Mateusz Bojar, Denis, Dywański, Nowosad, Sokoliński, Tchórz, Maciej Bojar, Bartoń, Mazur, zaw. test., Ramian.

W dzisiejszym meczu, w składzie Chełmianki nie zagrali  Szokaluk, Borys, Batata i Młynarski.