Karnety w sprzedaży, końcowy etap przygotowań Chełmianki.

• autor: rks1955, 2013-07-30 19:19

Od jutra, 31 lipca w sprzedaży dostępne będą karnety na mecze Chełmianki rozgrywane na Stadionie Miejskim w Chełmie jesienią bieżącego roku.

Karnet będzie uprawniał do wejścia na 8 jesiennych meczów Chełmianki w III lidze piłkarskiej lubelsko-podkarpackiej sezonu 2013/14. Jego cena - 70,00 złotych. Jak zwykle karty wstępu można nabyć w biurze klubu przy ulicy I Pułku Szwoleżerów 15a oraz w Zakładzie Szewskim Jacka Skwaronia przy ulicy Lwowskiej 6 w Chełmie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Chełmianki do nabywania wejściówek.

Odnośnie przygotowań do nowego sezonu, odbywają się bez zakłóceń. Nasi piłkarze trenują na obiektach w Chełmie i Rożdżałowie, a działacze załatwiają ostatnie sprawy transferowe. Jak zapewnia Prezes Grzegorz Gardziński - Jesteśmy już porozumieni z większością zawodników, którzy będą reprezentować Chełmiankę w sezonie 2013/14 -. W poniedziałek, 29 lipca, kierownik klubu, Andrzej Wrona przebywał w siedzibie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie zatwierdzał do gry naszych piłkarzy. Dla kibiców biało-zielonych mamy dobre wiadomości. Ponownie naszym zawodnikiem będzie Marek Grzywna, który ostatnio był grającym trenerem Granicy Dorohusk. Zanosi się również na powrót do zespołu Marcina Fiedenia, który po rozmowach z trenerem Bożykiem, w dniu dzisiejszym odbył trening z zespołem. Cały czas trenują także młodzi piłkarze z Niedźwiadka Chełm, których czterech-pięciu znajdzie się w składzie Chełmianki. Jutro na treningu ma pojawić się nowy bramkarz (Kamil Tomczyszyn ze Stali Rzeszów), który będzie walczył o miejsce między słupkami z Pawłem Szokalukiem (ma lekki uraz i tygodniową przerwę w treningach). Zanosi się, że nowy sezon ligowy rozpoczniemy z mniejszymi ubytkami kadrowymi niż były zapowiadane. Odejdą: Kijańczuk (kontuzja), Siatka (studia), Bujak (Górnik II Łęczna), Gregorowicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Rusiecki (Orlęta Radzyń Podlaski). Pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera Artura Bożyka. Dodatkowo w składzie zagrają nowi piłkarze: Krzysztof Bodziak (Lewart Lubartów), Daniel Krakiewicz (powrót po kontuzji), nowy bramkarz i juniorzy Niedźwiadka Chełm.

W sobotę, 3 sierpnia o godz. 11.00 na boisku w Rożdżałowie koło Chełma, nasi piłkarze rozegrają ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem sezonu w III lidze piłkarskiej. Naszym przeciwnikiem będzie Kłos Chełm, występujący w chełmskiej klasie okręgowej. Serdecznie zapraszamy kibiców naszego klubu na to spotkanie.

Informacja: Mecz z Karpatami Krosno został przełożony na prośbę klubu przyjezdnego, w związku z uroczystościami jubileuszowymi, które odbędą się w terminie meczu. Prawdopodobnie spotkanie zostanie rozegrane 13 listopada 2013 r.

• czytano: [2049]

autor: tania.grafika 2013-08-01 13:23:16

Profil tania.grafika w Futbolowo Witam, zajmuję się grafiką komputerową, Jeśli klub zainteresowany byłby modernizacją strony, lub odświeżeniem herbu proszę wejść na stronę ht tp://tania-grafika.tumblr.com/ i skontaktować się ze mną drogą meilową! Pozdrawiam!

autor: mffn77 2013-08-09 08:35:19

Profil mffn77 w Futbolowo Tutaj typujemy wyniki Chełmianki: www.futbol1x2.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!
Pula nagród - 16 000 PLN!