Mistrzowie wyjazdów.

• autor: rks1955, 2013-09-03 12:58

Cenne zwycięstwo zanotowali na swoim koncie biało-zieloni. W wyjazdowym meczu, pokonali drużynę Podlasia Biała Podlaska 1:0(0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 72 minucie meczu Mateusz Olszak.

Galeria zdjęć

podlasie-chelmianka-0-1-fot-c-hince-i-d-palica-4858099.jpg podlasie-chelmianka-0-1-fot-c-hince-i-d-palica-4858100.jpg podlasie-chelmianka-0-1-fot-c-hince-i-d-palica-4858102.jpg

Od początku spotkanie było wyrównane i oba zespoły miały swoje sytuacje bramkowe. Nasi piłkarze powinni objąć prowadzenie po pierwszej części gry. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał Paweł Fornal, kiedy w 32 minucie spotkania otrzymał podanie od Mateusza Olszaka i powinien umieścić piłkę w siatce.

W drugiej połowie meczu lepiej prezentowali się zawodnicy Chełmianki. Na efekt bramkowy czekaliśmy do 72 minuty. Udaną akcję przeprowadził Mateusz Olszak i ładnym strzałem zza pola karnego pokonał bezradnego Baczewskiego. Do końca spotkania kontrolowaliśmy przebieg spotkania i odnieśliśmy zasłużony sukces. Tym samym biało-zieloni zrehabilitowali się za fatalny pojedynek z Orłem Przeworsk. Patrząc na grę i wyniki naszego zespołu trzeba przyznać, że stajemy się mistrzami wyjazdów. Następny mecz rozegramy ... również na wyjeździe, w Tomaszowie Lubelskim z miejscową Tomasovią.

Podlasie Biała Podlaska - CHEŁMIANKA 0:1(0:0), widzów około 350 w tym 50 z Chełma, sędziował Piotr Burak (Zamość)

0:1 Mateusz Olszak 72'

Podlasie: Baczewski, Szymański, Gawroński, Mirończuk, Kacik, Wiraszka (68' Łukasiewicz), Jesionek, Litwiniuk, Jarzynka (82' Paczkowski), Dudek (46' Kocoł), Sawtyruk (32' Gromysz)

CHEŁMIANKA: Budzyński - Bodziak (90' Fiedeń), Batata, Krzyżak (85' Borys), Tywoniuk, Wasiluk, Fornal (74' Krakiewicz), Młynarski, Olszak (90' Garbacz), Wróbel, Wójcik.

żółte kartki: Szymański, Litwiniuk (Podlasie) - Budzyński (Chełmianka)

Skrót tekstowy meczu

3'  z prawej strony dośrodkowanie Piotra Wójcika, bramkarz Podlasia wypuszcza piłkę, jednak sędzia odgwizduje faul na Baczewskim,

4'-14' obustronne ataki,walka w środku pola z lekką przewagą Chełmianki,

19' dośrodkowanie Piotra Wójcika, bramkarz Podlasia łapie piłkę i szybko wznawia grę, W dogodnej sytuacji znajduję się Jesionek, na szczęście uderzenie zza pola karnego pewnie broni Budzyński,

26' Mateusz Olszak podaje na skrzydło do Wójcika, ten dośrodkowuje do Młynarskiego,który strzela głowa z 11 metrów. Golkiper Podlasia wybija piłkę przed siebie, sytuację wyjaśnia jeden z obrońców gospodarzy, który wybija futbolówkę za bramkę. Rzut rożny dla Chełmianki,

30' z lewej strony faulowany Mateusz Tywoniuk. Z rzutu wolnego dośrodkowuje Łukasz Młynarski, obrońca wybija piłkę,

32' Olszak wpada z piłką w pole karne, podaje do Fornala, jednak jego strzał przechodzi obok słupka. Powinniśmy objąć prowadzenie,

34' na stadionie pojawia się zorganizowana grupa kibiców Chełmianki w liczbie około 40-50 osób,

40' błąd obrony Chełmianki, strzał Mateusza Gromysza trafia w Mateusz Krzyżaka,

45' do przerwy bezbramkowy remis

45'-50' ataki Chełmianki, bez efektu,

50' z rzutu wolnego dośrodkowuje Jesionek nasi obrońcy wybijają piłkę,

54' dośrodkowanie Jesionka z lewej strony boiska, na szczęście piłka mija zawodników obu zespołów,

55' crossowe podanie z lewej strony Mateusza Olszaka do Pawła Fornala, nasz skrzydłowy za późno wystartował do piłki i jego lekki strzał bramkarz Podlasia wybija na róg,

58' najlepsza okazja Podlasia na zdobycie bramki. Dośrodkowanie z lewej strony do Jesionka i jego strzał trafia w boczną siatkę,

59'-70' ataki obu zespołów,

72' GOOOL !!! MATEUSZ OLSZAK DOSTAJE PIŁKĘ NA PRAWEJ STRONIE, MIJA KILKU OBRONCÓW GOSPODARZY, SCHODZI DO ŚRODKA I UDERZA NA BRAMKĘ. PIŁKA WPADA DO SIATKI OBOK LEWEGO SŁUPKA. PROWADZIMY 1:0!

74' strzał Olszaka z około 30 metrów. Baczewski wybija piłkę na róg,

80' Młynarski dośrodkowuje z wolnego trochę za wysoko dla Wójcika,

83' dośrodkowanie z lewej strony, strzał Olszaka głową, piłka przechodzi tuż nad poprzeczką.

90'+4 Koniec spotkania. Chełmianka wygrywa 1:0 i wywozi z trudnego terenu cenne 3 punkty. Nasi piłkarze w pełni rehabilitują się na niespodziewaną porażkę z Orłem Przeworsk. Teraz przed zawodnikami tygodniowa przerwa (mecz z Karpatami dopiero w listopadzie), a za tydzień kolejny wyjazd do Tomaszowa Lubelskiego. Liczymy na następny udany wyjazd biało-zielonych.

• czytano: [1920]

autor: Pawel1955 2013-09-03 18:44:26

Profil Pawel1955 w Futbolowo Tylko zwycięstwo CH

autor: ArtiRKS 2013-09-04 19:37:58

Profil ArtiRKS w Futbolowo Przegrywamy u siebie z bardzo przeciętnym Przeworskiem, a teraz wygrywamy na wyjeździe na zawsze gorącym terenie w Białej P. Nic już nie rozumiem, bo po meczu z Orłem byłem załamany, a teraz b.miłe zaskoczenie. Gratulacje za zwycięstwo w Białej !

autor: mario.lublin 2013-09-04 20:54:43

Profil mario.lublin w Futbolowo Też już nie obczajam tyCH wyników :/
Ale super, że są 3 pkty!!!
TCH