W Jarosławiu gramy z liderem

• autor: rks1955, 2013-09-21 09:32

JKS 1909 Jarosław, niespodziewany lider rozgrywek trzeciej ligi, to kolejny przeciwnik biało-zielonych. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 na stadionie przy ulicy Bandurskiego w Jarosławiu.

Przeciwnik Chełmianki to jak na razie największa niespodzianka trzeciej ligi. Podopieczni Pawła Załogi notują znakomite wynik zarówno w meczach rozgrywanych u siebie jak i na wyjazdach. Przekonała się o tym niedawno drużyna Resovii, według fachowców murowany kandydat do zwycięstwa tej ligi, która poniosła porażkę 0:1. W składzie czarno-niebieskich, w większości występują zawodnicy, którzy wywalczyli w ubiegłym sezonie awans do III ligi. Bramkarzem jest doświadczony Paweł Cisek. Linią obrony kierują również piłkarze mający za sobą bogaty staż, czyli grający trener Paweł Załoga oraz znany z występów w Tomasovii i Hetmanie Zamość, Maciej Saramak. W przednich formacjach grę JKS-u prowadzą wychowanek klubu, Marek Soczek, posiadający bogate CV piłkarskie Artur Bańka oraz pozyskani latem Tomasz Wolan z Siarki Tarnobrzeg i 19-letni Marcin Sobol, który przybył z Polonii Przemyśl. Pozostali piłkarze również prezentują wysoką formę i w efekcie drużyna jest liderem rozgrywek. Widać, że myśl taktyczna szkoleniowca klubu z Jarosławia przynosi znakomite efekty.

Nasi piłkarze po raz kolejny postarają się udowodnić, że w tym sezonie są groźni dla najlepszych i na stałe zagoszczą w czołówce tabeli trzeciej ligi. Potencjał mamy duży, jak pokazał ostatni mecz z Hetmanem Zamość wygrany 2:0(1:0). Gra naszej drużyny mogła się podobać, szkoda tylko niewykorzystanych sytuacji, gdyż zwycięstwo mogło być bardziej okazałe. Pomimo trzech żółtych kartek naszych piłkarzy, żaden nie będzie przymusowo pauzował w Jarosławiu. Dodatkowo karę odbył już "Messi" - Łukasz Młynarski i w dzisiejszym meczu jest do dyspozycji Artura Bożyka.

Jarosławski pojedynek zapowiada się szalenie interesująco i miejmy nadzieję, że takim będzie. Na dzisiejsze spotkanie wybiera się duże grono chełmskich kibiców, a piłkarze liczą na ich głośny doping. Sami obiecują twardą walkę o kolejne punkty.

Relację z Jarosławia można śledzić za pośrednictwem naszego partnera medialnego, portalu http://polskieligi.net który od godziny 16.00 przeprowadzi relację ze wszystkich spotkań III ligi. Serdecznie zapraszamy.

Sędzią meczu JKS - Chełmianka będzie Piotr Boryca z Lublina.

autor: ArtiRKS 2013-09-21 19:00:04

Profil ArtiRKS w Futbolowo JKS Jarosław - Chełmianka 1:0 (1:0). Bramkę tracimy z karnego w końcówce I połowy. Szkoda, bo remis był w zasięgu. Nie ma co się załamywać, graliśmy z liderem na jego boisku, a tam poległa nawet Resovia, która jest faworytem tej ligi. Teraz trzeba wygrać u siebie i jedzdziemy dalej ! WALKA WALKA WALKA CHEŁMIANKA !