Tradycja zostanie podtrzymana ?

• autor: rks1955, 2013-10-12 19:54

Nasz kolejny przeciwnik, z którym zmierzymy się w Chełmie w ramach rozgrywek III ligi to Orlęta Radzyń Podlaski.

Podopieczni trenera Damiana Panka ostatnich występów w Chełmie nie wspominają najlepiej, gdyż dwukrotnie musieli uznać wyższość naszych piłkarzy, ponosząc porażki 1:2 (sezon 2011/12) i 0:1 (sezon 2013/13). Czy tradycja zostanie podtrzymana i goście znowu wrócą do domu z niczym ? Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze pozbierali się już po nieoczekiwanej stracie punktu w Starym Zamościu i potwierdzą, że ten jeden mecz był "wypadkiem przy pracy". Trener Bożyk ma do dyspozycji pełną kadrę, nikt nie pauzuje za kartki. Z uwagi na mniejsze lub większe urazy niepewny jest występ Daniela Krakiewicza, który w dalszym ciągu czeka na badanie rezonansem magnetycznym. Rokowania są niezłe i wydaje się, że nie powinno być najgorzej. Nie wiadomo także, czy z Orlętami wystąpi Łukasz Kuśmirek, który w ostatnim meczu nabawił się urazu i o tym czy będzie zdolny do gry, dowiemy się przed meczem.

W drużynie biało-zielonych z Radzynia również żaden z zawodników nie będzie odbywał kary za kartki i jeśli nie wystąpią inne okoliczności goście powinni wystąpić w optymalnym zestawieniu. Jednym z podstawowych piłkarzy Orląt jest Damian Rusiecki, który w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu reprezentował barwy Chełmianki i po zakończeniu rozgrywek niespodziewanie przeniósł się do Radzynia. Pozostali piłkarze naszych rywali są również doświadczeni, ograni na trzecioligowych boiskach. Stężała, Ptaszyński, Komar, Borysiuk, Król, Kazubski, Hołoweńko i kliku innych od paru lat występują na tym poziomie rozgrywek.

W niedzielę zapowiada się ciekawe widowisko piłkarskie z udziałem dwóch równorzędnych zespołów. Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze potwierdzą dobrą formę z obecnego sezonu, a po meczu do naszego dorobku będziemy mogli dopisać kolejne trzy punkty.

Wszystkich kibiców zapraszamy na niedzielny pojedynek.

Niedziela, godz. 15.00, Stadion Miejski: CHEŁMIANKA - Orlęta Radzyń Podlaski