Piotr Wójcik zostaje w Chełmiance

• autor: rks1955, 2014-01-11 14:49

Dobra wiadomość dla sympatyków Chełmianki. Czołowy strzelec III ligi piłkarskiej, Piotr Wójcik w dalszym ciągu będzie reprezentował biało-zielonych.

W treningach uczestniczy także inny snajper naszego zespołu, Mateusz Olszak i istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiosną  będzie w dalszym ciągu strzelał bramki dla Chełmianki. Nie wiadomo jak zakończą się rozmowy w sprawie transferu Bartka Wasiluka do trzecioligowego Rekordu Bielsko-Biała oraz kiedy na treningach pojawi się Sergio Batata, który nie powrócił z Brazylii. Szkoleniowiec biało-zielonych, Artur Bożyk prowadzi rozmowy z kilkoma zawodnikami reprezentującymi kluby z naszego regionu i wkrótce wszystko powinno się wyjaśnić. Prawdopodobnie zespół opuści także Mateusz Garbacz, który wiosną ponownie zasili skład juniorów starszych Niedźwiadka Chełm. Przypomnę, że definitywnie z naszym zespołem pożegnali się bramkarze: Paweł Szokaluk i Mateusz Budzyński oraz pomocnik Daniel Krakiewicz.

Już za tydzień od 20 do 29 stycznia na obiektach w Chełmie odbędzie się obóz dochodzeniowy. Piłkarze będą trenować dwa razy dziennie. Do dyspozycji będą mieli Miejską Halę Sportową oraz boisko orlik przy Zespole Szkół nr 1. Do tego czasu trener Bożyk chce mieć do dyspozycji wszystkich piłkarzy, którzy zagrają wiosną w Chełmiance.

autor: ArtiRKS 2014-01-13 09:22:47

Profil ArtiRKS w Futbolowo Bardzo dobra wiadomość ! "Wójo" jest potrzebny tej drużynie, walczy i strzela dużo bramek. Brawo! Musimy znaleźć jeszcze dobrego bramkarza.