Mateusz Krawczak bramkarzem Chełmianki

• autor: rks1955, 2014-02-14 16:14

Kadra Chełmianki wzmocniła się o kolejnego piłkarza. Z chełmskim klubem porozumiał się Mateusz Krawczak i został wypożyczony na pół roku z opcją pierwokupu.

Jak poinformował Prezes Chełmianki, Grzegorz Gardziński: - wszelkie szczegóły zostały uzgodnione z zawodnikiem oraz macierzystym klubem, Widokiem Lublin -. Przez ostatnie pół roku Mateusz Krawczak reprezentował trzecioligową Polonię Przemyśl, będąc jej podstawowym graczem. Kadra Chełmianki na rundę wiosenną została już prawie ustalona. Jest szansa, że w składzie biało-zielonych pojawi się jeszcze jeden doświadczony zawodnik. Na razie trwają rozmowy i do rozstrzygnięcia dojdzie w ciągu najbliższych kilku-kilkunastu dni.

Przypomnę, że w trakcie przerwy zimowej kadrę Chełmianki wzmocnili bramkarze: Łukasz Kijańczuk i Mateusz Krawczak, pomocnicy: Przemysław Huk i Łukasz Jankowski oraz napastnik Radosław Ciołek. Natomiast odeszli z zespołu bramkarze: Mateusz Budzyński i Paweł Szokaluk, obrońca Sergio Batata, pomocnicy Bartłomiej Wasiluk i Daniel Krakiewicz oraz napastnik Mateusz Garbacz.

Nasi piłkarze, w sobotę mieli rozegrać kolejny mecz sparingowy z Granicą Dorohusk na boisku w Turce. Niestety ze względu na panujące warunki atmosferyczne i stan murawy spotkanie zostało odwołane (Granica Dorohusk nie zgodziła się na rozegranie meczu na sztucznej murawie). W związku z powyższym trener Artur Bożyk przeprowadzi kolejną jednostkę treningową.

autor: ArtiRKS 2014-02-17 12:52:45

Profil ArtiRKS w Futbolowo Witamy w Chełmiance ! Kijańczuk będzie miał z kim rywalizować o miejsce w bramce, a to może przynieść tylko same korzyści.