KS Dąbrowica - CHEŁMIANKA 0:1 (0:1)

• autor: rks1955, 2014-02-22 17:18

Chełmianka wygrała 1:0(1:0) z wiceliderem lubelskiej klasy okręgowej, KS Dąbrowica, w meczu kontrolnym rozegranym na sztucznym boisku w Łęcznej. Bramkę uzyskaliśmy w 35 minucie, gdy po strzale Mateusza Olszaka piłka odbiła się od pleców Damiana Rusieckiego i wpadła do bramki.

W sobotnim meczu trener Artur Bożyk skorzystał z następujących piłkarzy: Krawczak (46' Kijańczuk) - Bodziak (46' Fornal), Borys, Kuśmirek (46' Krzyżak), Rusiecki, Jankowski (46' Huk), Wróbel (46' Tyszczuk), Kobiałka, Młynarski, Olszak (46' Wacewicz), Wójcik (46' Błach). W zespole z Dąbrowicy grało dwóch byłych piłkarzy biało-zielonych, bramkarz Sebastian Ciołek i napastnik Michał Górniak.

Po półrocznej przerwie w składzie biało-zielonych pojawił się Damian Rusiecki, który zgłosił akces ponownego reprezentowania naszego klubu. Ostatnie sześć miesięcy zawodnik spędził w Orlętach Radzyń Podlaski.

Niestety, po kilku tygodniach treningów, z gry w Chełmiance zrezygnował Radosław Ciołek, który nie będzie w stanie pogodzić codziennych treningów z obowiązkami zawodowymi. W związku z powyższym, zawodnik dalej będzie kontynuował grę w Kłosie Chełm.

Najbliższe spotkanie sparingowe nasi piłkarze rozegrają za tydzień w Lublinie na sztucznym boisku przy ulicy Poturzyńskiej. Przeciwnikiem będzie Lublinianka.