KOMUNIKAT DLA KIBICÓW

• autor: rks1955, 2014-03-17 16:55

Zarząd Chełmskiego Klubu Sportowego "CHEŁMIANKA" pragnie poinformować wszystkich Sympatyków Biało-Zielonych, że wszystkie spotkania rozgrywane w rundzie wiosennej na Stadionie Miejskim w Chełmie będą odbywać się w obecności maksymalnie 999 widzów.

Powyższe ograniczenie spowodowane jest faktem, iż Chełmianka nie posiada elektronicznego systemu identyfikacji kibiców oraz na stadionie nie są zamontowane bramki elektroniczne. - To zbyt duże koszty, na które nas w tej chwili nie stać - mówi Prezes Chełmianki, Grzegorz Gardziński. - Prosimy wszystkich kibiców o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń regulaminu stadionowego. W związku z powyższym dla widzów zostaną udostępnione dwa sektory środkowe: B i C. Sektory zewnętrzne, czyli A i D w trakcie wszystkich wiosennych spotkań w ramach III ligi piłkarskiej zostaną wyłączone z użytkowania. Osoby, które nie będą stosowały się do powyższych zaleceń będą karane mandatami. Takie są wytyczne chełmskiej Policji - kontynuuje.

Bilety na mecze Chełmianki są już dostępne w przedsprzedaży w siedzibie klubu przy ulicy I Pułku Szwoleżerów 15A. Ceny pozostają bez zmian. Bilet normalny kosztuje 10 złotych, natomiast ulgowy 6 złotych. Bez zmian pozostaje także cena karnetu na wiosenne mecze w III lidze. Kosztuje on 70 złotych.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na niedzielny mecz inaugurujący rundę wiosenną III ligi piłkarskiej. Stadion Miejski w Chełmie, niedziela 23 marca 2014 r., godz. 14:00

CHEŁMIANKA CHEŁM - Avia Świdnik

autor: DorianAdam30 2014-03-18 17:00:15

Profil DorianAdam30 w Futbolowo Hahahahaha przedsprzedaż biletów jaja sobie robią chodzę już chyba 3 do tego szewca nie ma biletów w siedzibie zamknięte dobre jaja dosłownie. Pod bramą będę stał a nie kupię już biletu :(