dzisiaj: 240, wczoraj: 151
ogółem: 3 015 048

Karpaty Krosno - CHEŁMIANKA 2:0(2:0) /skrót filmowy/

• autor: rks1955, 2014-04-19 14:36

Porażką 0:2(0:2) zakończył się wyjazdowy mecz Chełmianki w Krośnie. Gospodarze uzyskali prowadzenie już w 14 minucie spotkania po celnym strzale Alberta Telesza.

Wynik ustalił dwanaście minut przed przerwą Bartłomiej Buczek. Niestety to nie jedyne straty naszego zespołu. W 70 minucie czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Olszak za faul bez piłki na zawodniku Karpat.

W świąteczną sobotę nasz zespół wystąpił w zestawieniu: Krawczak, Bodziak, Grzywna, Borys (75' Fiedeń), Tywoniuk, Młynarski, Kobiałka, Fornal (61' Wróbel), Olszak, Wójcik, Rusiecki

Podopieczni Szymona Szydełki zagrali w składzie: Hajduk, Kapuściński, Zych, Chmielowski, Honkisz, Telesz, Popielarz, Madeja (72' Kasza), Walaszczyk (80' Stanisz), Buczek (87' Kozubal), Fundakowski (84' Kasperkowicz)

żółte kartki: Kapuściński, Chmielowski (Karpaty) - Mateusz Tywoniuk (Chełmianka)

czerwona kartka: Mateusz Olszak

sędziował: Michał Ziemba (OKS Rzeszów), widzów około 500

Nasi piłkarze pomimo porażki rozegrali kolejne dobre spotkanie, będąc równorzędnym rywalem dla rewelacji rundy wiosennej z Krosna. Biało-zieloni po raz kolejny mieli problemy ze skutecznością i dzięki temu gospodarze cieszyli się z wygranej i zdobytych trzech punktów. Za tydzień gramy z Tomasovią, niestety na pewno bez Mateusza Olszaka, który będzie pauzował przez co najmniej dwa najbliższe mecze. Jeśli poprawimy skuteczność, nie powinniśmy się obawiać o wynik.