dzisiaj: 366, wczoraj: 419
ogółem: 2 198 488

Bezbramkowy remis z Tomasovią /skrót filmowy /

• autor: rks1955, 2014-04-27 10:20

Bezbramkowym rezultatem zakończył się niedzielny mecz XXV serii spotkań III ligi lubelsko-podkarpackiej rozegrany pomiędzy Chełmianką i Tomasovią.

Spotkanie mogło się podobać, gdyż do ostatnich minut wynik był sprawą otwartą. Nasi piłkarze szczególnie w drugiej częśći spotkania uzyskali dużą przewagę w polu i niewiele brakowało, aby jedna z akcji zakończyła się powodzeniem. Oto składy w jakich wystąpiły oba zespoły:

Tomasovia: Bartoszyk, Bojarczuk, Chwała, Karwacki, Kozyra (87' Kłos), Misztal (46' Chłoń), Orzechowski (46' Mazurkiewicz), Raczkiewicz, Skiba, Smoła, Żurawski.

CHEŁMIANKA: Kijańczuk, Bodziak (84' Borys), Grzywna, Krzyżak, Tywoniuk, Wróbel (78' Huk), Młynarski, Kobiałka, Fornal (70' Fiedeń), Rusiecki, Wójcik

żółte kartki: Wróbel (Chełmianka) - Karwacki, Misztal, Raczkiewicz, Chłoń (Tomasovia)

Skrót filmowy:

Oto skrót relacji na żywo jaka była prowadzona w trakcie meczu:

Chełmianka Chełm -  Tomasovia Tomaszów Lubelski

0         :            0

sędziuje Piotr Kozłowski (OKS Lublin), widzów około 300

Koniec meczu.
86' piękny strzał Rusieckiego, bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką
82' kolejna zmiana wchodzi Borys za Bodziaka
79' dwie żółte kartki dla zawodników Tomasovii
78' druga zmiana w Ch Huk za Wróbla
73' groźnie pod bramką Tomasovii, strzał Wójcika tuż koło spojenia słupka z poprzeczką
70' zmiana w CH za Fornala wchodzi Fiedeń
66' strzał głową piłkarza CH tuż nad poprzeczką
64' Coraz bardziej wyraźna przewaga Chełmianki
55' Strzał Fornala tuż koło słupka.
50' Kolejna żółta kartka dla Chłonia (T) za faul na Fornalu
46' Podwójna zmiana w Tomasovii.
Koniec 1. połowy
44' żółta kartka dla Wróbla CH
39' żółta kartka dla Misztala (Tomasovia) za faul na szarżującym Fornalu
32' Strzał z narożnika pola karnego Pawła Fornala.
29' Było blisko gola dla CH, po strzale piłka niestety trafiła w stojącego na linii bramkowej gości Wójcika.
27' Piękny strzał Wróbla, bramkarz wybija piłkę na róg.
25' Strzał z daleka Wróbla, mocno niecelny.
20' Szybka kontra CH, Wójcik strzela tuż koło słupka.
15' Najgroźniejsza jak dotąd akcja Tomasovii, udana interwencja Kijańczuka.
11' Pierwszy rzut rożny dla Tomasovii, zablokowany strzał jednego z zawodników gości i kolejny rzut rożny.
7' Strzał z 30 metrów Młynarskiego, udana interwencja bramkarza Tomasovii.
5' Pierwszy rzut rożny dla CH.
1' Sędzia rozpocząl mecz.
Witamy ze Stadionu Miejskiego.
Skład CH: Kijańczuk - Bodziak, Grzywna, Krzyżak, Tywoniuk, Wróbel, Młynarski, Kobiałka, Fornal, Rusiecki, Wójcik. Rezerwowi: Kaczan, Borys, Fiedeń, Huk, Błach