W niedzielę gramy z JKS Jarosław

• autor: rks1955, 2014-05-03 17:01

Tylko trzy dni odpoczywali piłkarze III ligi lubelsko-podkarpackiej po czwartkowej serii spotkań. Nasi piłkarze po kolejnym bardzo dobrym występie i zwycięstwie w Zamościu z Hetmanem zainkasowali bardzo ważne trzy punkty.

W najbliższej, 27 kolejce III ligi piłkarskiej podejmujemy w Chełmie rewelację tego sezonu, beniaminka z Jarosławia. Nasz przeciwnik po zwycięstwie w czwartkowym meczu ze Stalą Kraśnik 1:0(1:0) zajmuje drugie miejsce w tabeli (48 pkt), tracąc do liderującej Resovii 1 punkt. Jesienią ubiegłego roku po dobrym i wyrównanym meczu przegraliśmy w Jarosławiu 0:1, a zwycięskiego gola zdobył z rzutu karnego Maciej Saramak. Piłkarze z Jarosławia imponują przede wszystkim bardzo dobrą grą defensywy. W dotychczasowych spotkaniach stracili dopiero 10 bramek, jednak większość z nich na wyjazdach (8 goli). Wiosną w każdym z meczów wyjazdowych, Piotr Cisek wyciągał piłkę z siatki. W meczu z Chełmianką na pewno nie zagra dwóch podstawowych zawodników, obrońca Maciej Saramak oraz bramkostrzelny Mateusz Jurczak. Obaj zawodnicy w meczu ze Stalą Kraśnik ujrzeli swoje czwarte żółte kartki w sezonie i czeka ich przymusowa pauza w jednym spotkaniu. Dobrą wiadomością dla naszych kibiców jest powrót do składu Mateusza Olszaka, który odcierpiał już karę za czerwoną kartkę w meczu z Karpatami i wzmocni naszą siłę ofensywną.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz z wiceliderem. Zapowiada się ciekawe widowisko piłkarskie, a nasi piłkarze obiecują kontynuację dobrych i zwycięskich spotkań. Spotkanie będzie sędziował Paweł Charchut z Rzeszowa. W tym sezonie jeszcze nie był rozjemcą w meczu z udziałem naszego zespołu, natomiast był arbitrem w jesiennym spotkaniu JKS-u z Hetmanem w Zamościu. Wtedy wygrał Hetman 2:1.

Niedziela, 4 maja, godz. 16:30, Stadion Miejski w Chełmie, CHEŁMIANKA - JKS Jarosław

W trakcie meczu, na trybunie głównej dostępne będą w sprzedaży płyty dvd z meczów Chełmianki z rundy jesiennej tego sezonu: z Resovią 1:1, Polonią Przemyśl 2:0, Sokołem Sieniawa 2:0, Tomasovią 1:0, Lublinianką 2:2, Stalą Sanok 5:0.

Cena 1 płyty 10 złotych.