Dzisiaj o 17:00 gramy z Omegą.

• autor: rks1955, 2014-05-14 09:34

Omega Stary Zamość to kolejny przeciwnik Chełmianki w rozgrywkach III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Mecz 29. kolejki spotkań zostanie rozegrany dzisiaj o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Chełmie.

Piłkarze ze Starego Zamościa już dawno pogodzili się ze spadkiem do czwartej ligi, jednak ich gra i osiągane wyniki zaskakują. Największą niespodziankę sprawili półtora tygodnia temu w Rzeszowie, wygrywając z prowadzącą w tabeli Resovią 2:1. To jedyne trzy punkty zdobyte na wyjeździe przez dzisiejszych przeciwników naszego zespołu. W drużynie prowadzonej przez Dariusza Herbina, wiosną zaszły duże zmiany personalne. Do składu dołączyli dwaj doświadczeni piłkarze Lublinianki, Marcin Mańka i Jacek Paździor, a także Artur Sadowski z Lewartu i Michajło Kaznocha z Ukrainy. Ponadto do grających już dwóch piłkarzy rodem z Brazylii, dołączyli kolejni: Pedro Perin, Diego i Lucas. Jak widać połowę składu Omegi stanowią gracze zagraniczni.

W dzisiejszym spotkaniu w składzie gości nie zobaczymy Michała Denisa, który będzie odpoczywał drugi mecz za 12 żółtą kartkę w sezonie. W naszym zespole nie mamy kartkowiczów. Zabraknie Łukasza Jankowskiego, który przechodzi rehabilitację oraz kontuzjowanego Łukasza Kuśmirka. Pomimo nie najlepszych prognoz na dzisiaj, serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski w Chełmie.

Środa, 14 maja, godzina 17:00, Chełmianka - Omega Stary Zamość.