Ambitni Sanoczanie kolejnym rywalem Chełmianki.

• autor: rks1955, 2014-05-24 21:16

Zespół Stali Sanok to kolejny przeciwnik biało-zielonych w III lidze piłkarskiej. Mecz odbędzie się niedzielę, 25 maja o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Chełmie.

Nasz zespół w dalszym ciągu walczy o jak najlepsze miejsce w tabeli. Być może dobra postawa do końca sezonu pozwoli przyciągnąć nowych sponsorów, których w naszym klubie nigdy za dużo. Piłkarze z Sanoka pomimo fatalnej sytuacji w klubie zadziwiają dzielną postawą i wynikami w rundzie wiosennej. Tydzień temu zasłużenie pokonali swoją imienniczkę z Kraśnika i z dorobkiem 31 punktów (18 zdobytych wiosną) zajmują 13. miejsce w tabeli. Chełmianka zgromadziła już 46 "oczek" i jest to jak na razie rekordowy sezon w III lidze lubelsko-podkarpackiej podopiecznych Artura Bożyka. Patrząc na grę biało-zielonych można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że nasi piłkarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Serdecznie zapraszamy kibiców na jutrzejsze spotkanie. Ładna pogoda i dobra gra Chełmianki powinny przyciągnąć na stadion w Chełmie dużą liczbę widzów. WALKA, WALKA, WALKA, CHEŁMIANKA.

autor: Throntee 2014-05-25 22:23:48

Profil Throntee w Futbolowo Wspaniale. Wreszcie dobre spotkanie u siebie. :)
Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w końcówce sezonu(w ostatnich 8 meczach 16 pkt, tyle co Krosno). Lepsza jest tylko Resovia, która w ostatnich 8 meczach zdobyła 18pkt.
Uwzględniając Naszą dyspozycję na wyjazdach liczę na korzystny wynik z liderem. Do boju!