Chełmianka przygotowuje się do nowego sezonu w III lidze.

• autor: rks1955, 2014-07-07 19:48

Tydzień temu, 1 lipca podopieczni Artura Bożyka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w III lidze lubelsko-podkarpackiej.

nowa-galeria-5689454.jpg nowa-galeria-5689455.jpg nowa-galeria-5689456.jpg

Treningi prowadzone są codziennie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie. W składzie biało-zielonych szykują się zmiany personalne, jednak więcej informacji na ten temat podamy do końca tygodnia, gdyż Zarząd Chełmianki będzie jeszcze prowadził rozmowy z piłkarzami. Na pewno nie zobaczymy w naszym zespole bramkarza Mateusza Krawczaka, który będzie występował w innym klubie trzecioligowym, Formacja Port 2000 Mostki. Z Chełmianką pożegnał się także Przemysław Huk, który powrócił po wypożyczeniu do Unii Rejowiec. W dzisiejszym treningu, przeprowadzonym na płycie bocznej Stadionu Miejskiego w Chełmie udział wzięło 16 zawodników. Po raz pierwszy trenowali: Rafał Kycko (Hetman Zamość), Radosław Gomułka (Ogniwo Wierzbica) oraz Michał Siatka i Wojciech Wójcik z Niedźwiadka Chełm. W popołudniowych zajęciach prowadzonych przez trenera Artura Bożyka udział wzięli między innymi: Łukasz Kijańczuk, Mateusz Tywoniuk, Marek Grzywna, Tomasz Borys, Łukasz Kuśmirek, Krzysztof Bodziak, Łukasz Jankowski, Michał Kobiałka, Paweł Fornal, Damian Wacewicz, Mateusz Olszak.

Chełmianka pierwszy mecz kontrolny rozegra w sobotę 12 lipca o godzinie 11:00 z Victorią Żmudź. Spotkanie odbędzie się w Chełmie na Stadionie przy ulicy Batorego. Kolejny sparing miał być rozegrany z Motorem Lublin 19 lipca, jednak ze względu na to, że żółto-biało-niebiescy zagrają mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski, nastąpi mała korekta i prawdopodobnie spotkanie odbędzie się w innym terminie. Nasz zespół w planie ma jeszcze dwa mecze kontrolne, 30 lipca w Świdniku z Avią oraz pod koniec przygotowań z juniorami Niedźwiadka.

Informacje dotyczące przygotowań i zmian personalnych w Chełmiance będziemy podawać na bieżąco, jeszcze w tym tygodniu.

autor: DanielG 2014-07-14 13:43:55

Profil DanielG w Futbolowo * * LIGA PIWOSZY* * HEAD TO HEAD ! 193558088 Pokonasz min dwa zespoły admina ? :)