Chełmianka Chełm - strona oficjalna

Strona klubowa
  • OFICJALNA STRONA CHEŁMIANKI / SPONSORZY STRATEGICZNI: URZĄD MIASTA CHEŁM / MPEC CHEŁM SP. Z O.O. / MPGK CHEŁM SP. Z O.O. /
  •        

Logowanie

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Chełmianka - Piast Tuczempy 1:1 22.08.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 165, wczoraj: 439
ogółem: 2 198 726

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

stat4you

stat4u

Aktualności

Jesień zaczynamy w Boguchwale.

  • autor: rks1955, 2014-07-14 23:58

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej na sezon 2014/2015. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 9-10 sierpnia, a runda jesienna zakończy się 11 listopada. 

Chełmianka zacznie rundę jesienną od wyjazdowego spotkania z Izolatorem Boguchwała, następnie „biało-zieloni” zagrają u siebie z Motorem Lublin. Oto pełny terminarz rundy jesiennej:

Kolejka 1 – 9-10 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik 
Izolator Boguchwała – CHEŁMIANKA CHEŁM
Motor Lublin – Resovia 
Stal Kraśnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Hetman Żółkiewka – JKS 1909 Jarosław 
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno 
Orzeł Przeworsk – Lublinianka Lublin 
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa 
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisłoka Dębica

Kolejka 2 – 13 sierpnia

Avia Świdnik – Wisłoka Dębica 
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski 
Lublinianka Lublin – Stal Rzeszów 
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 
JKS 1909 Jarosław – Podlasie Biała Podlaska 
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Żółkiewka 
Resovia – Stal Kraśnik 
CHEŁMIANKA CHEŁM – Motor Lublin 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała

Kolejka 3 – 16-17 sierpnia

Izolator Boguchwała – Avia Świdnik 
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Stal Kraśnik – CHEŁMIANKA CHEŁM 
Hetman Żółkiewka – Resovia
Podlasie Biała Podlaska – Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław 
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno 
Orlęta Radzyń Podlaski – Lublinianka Lublin 
Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa

Kolejka 4 – 23-24 sierpnia

Avia Świdnik – Sokół Sieniawa 
Lublinianka Lublin – Wisłoka Dębica 
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 
JKS 1909 Jarosław – Stal Rzeszów 
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orzeł Przeworsk 
Resovia – Podlasie Biała Podlaska 
CHEŁMIANKA CHEŁM – Hetman Żółkiewka 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik 
Izolator Boguchwała – Motor Lublin

Kolejka 5 – 30-31 sierpnia

Motor Lublin – Avia Świdnik 
Stal Kraśnik – Izolator Boguchwała 
Hetman Żółkiewka – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Podlasie Biała Podlaska – CHEŁMIANKA CHEŁM
Orzeł Przeworsk – Resovia
Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław 
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno 
Sokół Sieniawa – Lublinianka Lublin

Kolejka 6 – 6-7 września

Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 
Karpaty Krosno – Sokół Sieniawa 
JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski 
Resovia – Stal Rzeszów 
CHEŁMIANKA CHEŁM – Orzeł Przeworsk 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska 
Izolator Boguchwała – Hetman Żółkiewka 
Motor Lublin – Stal Kraśnik

Kolejka 7 – 10 września

Stal Kraśnik – Avia Świdnik 
Hetman Żółkiewka – Motor Lublin 
Podlasie Biała Podlaska – Izolator Boguchwała 
Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Stal Rzeszów – CHEŁMIANKA CHEŁM 
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia 
Wisłoka Dębica – Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Sokół Sieniawa – JKS 1909 Jarosław 
Lublinianka Lublin – Karpaty Krosno

Kolejka 8 – 13-14 września

Avia Świdnik – Karpaty Krosno 
JKS 1909 Jarosław – Lublinianka Lublin 
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa 
Resovia – Wisłoka Dębica 
CHEŁMIANKA CHEŁM – Orlęta Radzyń Podlaski 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska 
Stal Kraśnik – Hetman Żółkiewka

Kolejka 9 – 20-21 września

Hetman Żółkiewka – Avia Świdnik 
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik 
Orzeł Przeworsk – Motor Lublin 
Stal Rzeszów – Izolator Boguchwała 
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Wisłoka Dębica – CHEŁMIANKA CHEŁM 
Sokół Sieniawa – Resovia
Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Karpaty Krosno – JKS 1909 Jarosław

Kolejka 10 – 27-28 września

Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław 
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 
Resovia – Lublinianka Lublin 
CHEŁMIANKA CHEŁM – Sokół Sieniawa 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica 
Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski 
Motor Lublin – Stal Rzeszów 
Stal Kraśnik – Orzeł Przeworsk 
Hetman Żółkiewka – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 11 – 4-5 października

Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 
Orzeł Przeworsk – Hetman Żółkiewka 
Stal Rzeszów – Stal Kraśnik 
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 
Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała 
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Lublinianka Lublin – CHEŁMIANKA CHEŁM
Karpaty Krosno – Resovia
JKS 1909 Jarosław – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 12 – 11-12 października

Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Resovia – JKS 1909 Jarosław 
CHEŁMIANKA CHEŁM – Karpaty Krosno 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Lublinianka Lublin 
Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 
Motor Lublin – Wisłoka Dębica 
Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski 
Hetman Żółkiewka – Stal Rzeszów 
Podlasie Biała Podlaska – Orzeł Przeworsk

Kolejka 13 – 18-19 października

Orzeł Przeworsk – Avia Świdnik 
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska 
Orlęta Radzyń Podlaski – Hetman Żółkiewka 
Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik 
Sokół Sieniawa – Motor Lublin 
Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała 
Karpaty Krosno – Wólczanka Wólka Pełkińska 
JKS 1909 Jarosław – CHEŁMIANKA CHEŁM 
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Resovia

Kolejka 14 – 25-26 października

Avia Świdnik – Resovia 
CHEŁMIANKA CHEŁM – Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław 
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 
Motor Lublin – Lublinianka Lublin 
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa 
Hetman Żółkiewka – Wisłoka Dębica 
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski 
Orzeł Przeworsk – Stal Rzeszów

Kolejka 15 – 2 listopada

Stal Rzeszów – Avia Świdnik 
Orlęta Radzyń Podlaski – Orzeł Przeworsk 
Wisłoka Dębica – Podlasie Biała Podlaska 
Sokół Sieniawa – Hetman Żółkiewka 
Lublinianka Lublin – Stal Kraśnik 
Karpaty Krosno – Motor Lublin 
JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Resovia – CHEŁMIANKA CHEŁM

Kolejka 16 – 8-9 listopada

Avia Świdnik – CHEŁMIANKA CHEŁM 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia 
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 
Stal Kraśnik – Karpaty Krosno 
Hetman Żółkiewka – Lublinianka Lublin 
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa 
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 17 – 11 listopada

Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 
Wisłoka Dębica – Stal Rzeszów 
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 
Lublinianka Lublin – Podlasie Biała Podlaska 
Karpaty Krosno – Hetman Żółkiewka 
JKS 1909 Jarosław – Stal Kraśnik 
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Motor Lublin 
Resovia – Izolator Boguchwała 
CHEŁMIANKA CHEŁM – Wólczanka Wólka Pełkińska


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [924]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Reklama

Tabela ligowa

III liga » lubelsko-podkarpacka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ArtiRKS 141
2. DorianAdam30 129
3. pablas18 124
4. rks1955 119
5. KarolekRKS 118
6. daroo64ch 112
7. KubusRKS 95
8. McGregor 13
9. marcelchelm 5
10. dwafaa 1

Wyszukiwarka