Ostatni etap przygotowań Chełmianki.

• autor: rks1955, 2014-07-30 11:06

Podopieczni Artura Bożyka powoli kończą przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2014/15 w III lidze lubelsko-podkarpackiej.

Dzisiaj o godzinie 18:00 na stadionie w Świdniku rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne tego lata z miejscową Avią. W składzie Chełmianki zagra dwóch nowych piłkarzy, występujących ostatnio w żółto-niebieskich barwach. Są to Konrad Tarkowski i Michał Sadło. Jest duża szansa, że jesienią wzmocnią kadrę naszego zespołu. W chełmskim zespole jest też drugi bramkarz. To Przemysław Pawlak, dwudziestolatek z Kłosa Chełm, szkolący się pod okiem Artura Chwedorczuka, nowego trenera bramkarzy Chełmianki. Będą to już ostatnie ruchy transferowe w naszym klubie. W przerwie letniej do składu Chełmianki doszli: Rafał Kycko z Hetmana Zamość, Radosław Gomułka z Ogniwa Wierzbica oraz trzech zawodników Niedźwiadka Chełm: Michał Siatka, Dawid Stepaniuk i Wojciech Wójcik. Biorąc pod uwagę ubytki (Krawczak, Kuśmirek, Krzyżak, Huk, Wróbel, P.Wójcik, Błach) kadra chełmskiego zespołu będzie liczyła 20-21 zawodników. W zależności od potrzeb, chełmski szkoleniowiec będzie mógł także korzystać z juniorów starszych Chełmianki, którzy jesienią zagrają w I lidze wojewódzkiej.