Na początek Izolator Boguchwała

• autor: rks1955, 2014-08-09 22:12

Nowy sezon piłkarski w III lidze czas zacząć. Biało-zieloni na początku udają się Boguchwały na mecz z miejscowym Izolatorem.

Niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, gdyż zmierzą się dwa zespoły, które dokonały dużych przemeblowań w swoich składach. O zmianach w Chełmiance pisaliśmy niedawno, jednak jeszcze większe roszady nastąpiły w kadrze Izolatora. Najważniejszą była zmiana na stanowisku trenera. Od 1 lipca tego roku, Jakuba Słomskiego zastąpił Grzegorz Opaliński. Izolację opuściło ośmiu piłkarzy: Krzysztof Szpond, Arkadiusz Burak, Kamil Kozak, Dawid Rokita, Dariusz Róg, Mateusz Skała, Adrian Szyszka oraz Mateusz Wanat. W ich miejsce przybyło siedmiu nowych zawodników: Konrad Cupryś, Paweł Dziedzic. Damian Ćwikła, Szymon Kardyś, Zbigniew Dąbek i Dawid Kaszuba.

Podopieczni Artura Bożyka udają się do Boguchwały w 18-osobowym składzie. Nie zagrają kontuzjowany Krzysztof Bodziak oraz Michał Walaszek. Pozostali piłkarze nie narzekają na urazy i są zdolni do gry. Zarówno drużyna jak i sztab szkoleniowy liczą na dobre wejście w sezon i powtórzenie wyniku z rundy wiosennej. Wtedy po dwóch bramkach Damiana Rusieckiego pokonaliśmy gospodarzy 2:0, będąc zespołem zdecydowanie lepszym.

Czekamy na dobre wieści z Boguchwały. Relację na żywo, jak zwykle przeprowadzi zaprzyjaźniony portal polskieligi,net

Na miejscu będzie także nasza kamera, która zarejestruje najciekawsze akcje meczu.