dzisiaj: 214, wczoraj: 439
ogółem: 2 198 775

Znakomity początek. Izolator pokonany /skrót filmowy/

• autor: daroo64ch, 2014-08-10 18:54

Niezwykle udanie rozpoczęła nowy sezon piłkarski w III lidze drużyna Chełmianki. W wyjazdowym spotkaniu pokonała w Boguchwale miejscowego Izolatora 2:1(1:0).

Prowadzenie uzyskaliśmy już w 11 minucie meczu. Pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Młynarski i bramkarz gospodarzy był bez szans. W drugiej części gospodarze zdołali wyrównać po celnym strzale Krzysztofa Szymańskiego w 72 minucie. Pomimo straty gola podopieczni Artura Bożyka nie załamali się, pokazali charakter i w doliczonym czasie gry zdobyli drugiego gola na wagę trzech punktów. Skutecznym egzekutorem okazał się niezawodny Mateusz Olszak, natomiast asystę zaliczył debiutujący w Chełmiance, Konrad Tarkowski. Brawa za walkę i pokaz dobrego futbolu dla całej drużyny. Niezwykle ciekawie zapowiada się środowy pojedynek derbowy z Motorem Lublin. Naprawdę warto przyjść na to spotkanie, szkoda, że tylko 999 osób będzie mogło wejść na Stadion Miejski w Chełmie.

Izolator Boguchwała - CHEŁMIANKA Chełm 1:2(0:1), widzów 500, sędziował Paweł Sitkowski (główny) oraz Grzegorz Jakuszko i Paweł Paskudzki (asystenci) - wszyscy OKS Biała Podlaska.

0:1 Łukasz Młynarski 11', 1:1 Krzysztof Szymański 72', 1:2 Mateusz Olszak 90'+3

Izolator Boguchwała: Pawlus - Brogowski, Dąbek, Ćwikła, Kardyś, Wójcik (79' Świder), Skiba (66' Cupryś), Karwat (74' Rzeźnik), Tyburczy (60 Domin), Bereś, Szymański

CHEŁMIANKA: Kijańczuk - Borys, Grzywna, Jankowski, Fornal (80' Wacewicz), Tywoniuk, Młynarski (75' Tarkowski), Kobiałka (64' Fiedeń), Kycko (80' Sadło), Rusiecki, Olszak

żółte kartki: Bereś, Wójcik, Dąbek (Izolator)