W środę na Stadionie Miejskim w Chełmie "Mecz Sezonu".

• autor: rks1955, 2014-08-12 16:46

Jeszcze nie ochłonęliśmy po wspaniałym zwycięstwie biało-zielonych w Boguchwale, a już jutro czekają nas kolejne Wielkie Emocje.

W meczu II kolejki spotkań III ligi lubelsko-podkarpackiej podejmujemy na Stadionie Miejskim w Chełmie spadkowicza z II ligi, lubelski Motor. Piłkarze gości po inauguracyjnej porażce z Resovią zrobią wszystko, aby zgarnąć pełną pulę i zatrzeć złe wrażenie z pierwszego spotkania. Z kolei podopieczni trenera Artura Bożyka chcą kontynuować dobrą grę i wygrywać każdy kolejny mecz. Na pewno emocji nie zabraknie, zapowiada się piłkarskie święto.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców z Chełma i Lublina na jutrzejszy mecz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30, jednak prosimy o wcześniejsze pojawienie się przed bramami stadionu, aby uniknąć stania w kolejce po wejściówkę. Apel do kibiców zmotoryzowanych o nieparkowanie na ulicy I Pułku Szwoleżerów przy stadionie, gdyż Policja będzie karała kierowców mandatami karnymi. Mecz CHEŁMIANKA-MOTOR Lublin nie ma statusu imprezy masowej, więc na trybunach może zasiąść maksymalnie 999 osób.

CHEŁMIANKA - Motor Lublin, środa 13 sierpnia, godz. 17:30