Tylko remis z Hetmanem Żółkiewka. /skrót filmowy/

• autor: rks1955, 2014-08-24 20:45

Nie udało się naszym piłkarzom odnieść kolejnego zwycięstwa w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Niedzielny mecz z absolutnym beniaminkiem tej ligi, Hetmanem Żółkiewka zakończył się remisem 1:1(0:1).

Galeria zdjęć

chelmianka-hetman-zolkiewka-24-08-2014-r-fot-d-palica-5766566.jpg chelmianka-hetman-zolkiewka-24-08-2014-r-fot-d-palica-5766567.jpg chelmianka-hetman-zolkiewka-24-08-2014-r-fot-d-palica-5766568.jpg

Pierwsza część spotkania stała na słabym poziomie. Nasi piłkarze pomimo optycznej przewagi nie potrafili zdobyć bramki. Co gorsza, po błędzie naszej defensywy, a następnie rzucie karnym podyktowanym za zagranie piłki ręką, straciliśmy gola. W drugiej połowie oglądaliśmy inną Chełmiankę i gdyby nasi piłkarze wykorzystali choćby część sytuacji bramkowych, nasz dorobek punktowy byłby bardziej okazały. Wyrównującego gola zdobyliśmy w 58 minucie, po celnym strzale Mateusza Olszaka.

Niezbyt dobry dzień miała trójka sędziów z Lublina z Robertem Podleckim jako głównym. W 72 minucie nie podyktował on ewidentnego rzutu karnego za faul w polu karnym na naszym zawodniku. Zespół Hetmana, prowadzony przez byłego trener biało-zielonych, Waldemara Wiatra pokazał się z niezłej strony. Piłkarze z Żółkiewki swoją ambitną grą w pełni zasłużyli na remis i udowodnili, że żadnej z drużyn nie oddadzą punktów za darmo.

W dzisiejszym spotkaniu oba zespoły wystąpiły w składach:

CHEŁMIANKA: Kijańczuk, Tywoniuk, Grzywna, Jankowski, Sadło (86' Bodziak), Fornal (86' Fiedeń), Młynarski, Kobiałka, Kycko (60' Tarkowski), Rusiecki, Olszak.

Hetman Żółkiewka: Gwardyński, Lewczuk, Nogas, Skrzypczyński, Jakub Baran (90' Zając), Kasperek, Wójcik (71' Szponar), Chariasz (60' Bielak), Koprucha (75' Banaszek)

żółte kartki: Olszak (Chełmianka) - Nogas, Bielak i J.Baran (Hetman)

sędziował: Robert Podlecki (Lublin), widzów 300

Oto skrót relacji jaka była prowadzona na żywo w trakcie meczu:

Witamy! Mimo problemów z internetem.

Chełmianka - Kijańczuk - Tywoniuk, Grzywna, Jankowski, Sadło, Fornal, młynarski, Kobiałka, Kycko, Rusiecki, Olszak rez. Pawlak, Bodziak, Fiedeń, Stepaniuk, Tarkowski, Wacewicz, Wójcik

12' Brak klarownych akcji z obydwu stron, gra toczy się przeważnie w środku pola.

15' Zamieszanie w polu karnym Hetmana, po rzucie rożnym. Próby strzałów blokowane przez obrońców.

23' W ciągu ostatnich kilku minut żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji bramkowej.

30' Niezła akcja biało-zielonych, jednak zbyt anemiczny strzał Młynarskiego.

34' Kontra Hetmana, w sytuacji sam na sam Kijańczuk pokazuje klasę. Piłkarze z Żółkiewki nie przerwali akcji, pomimo tego, że na boisku leżał zawodnik Chełmianki

42' Błędy naszych obrońców. Rzut wolny dla gości z około 20 metrów, po strzale piłka odbija się od ręki Mateusza Olszaka i rzut  karny dla Hetmana. Celny strzał Kopruchy i 1:0 dla Hetmana.

45+ Koniec pierwszej połowy. Pomimo optycznej przewagi w polu, nie stwarzamy klarownych sytuacji podbramkowych.

Sędzia Podlecki rozpoczyna drugą część meczu.

53' Strzał głową Jankowskiego po rzucie rożnym, bramkarz wybija piłkę na róg

58' W końcu. Celny strzał Mateusza Olszaka z kilku metrów i mamy remis 1:1.

59' Zmiana w Chełmiance. Tarkowski za Kycko.

61' Żółta kartka dla Bielaka

69' Strzał głową Olszaka po dośrokowaniu Młynarskiego

72' Łukasz Młynarski faulowany w polu karnym gości, powinien być rzut karny. Sędzia Podlecki nie reaguje. Po chwili strzał w poprzeczkę bramki Hetmana

83' Mateusz Olszak w sytuacji stuprocentowej nie trafia w bramkę.

86' Podwójna zmiana w Chełmiance. Marcin Fiedeń za Pawła Fornala, natomiast Krzysztof Bodziak zmienia Michała Sadło.

90' Rzut wolny z około 18 metrów naszego zespołu. Piłka minimalnie przechodzi obok słupka. Mogło być 2;1 dla podopiecznych Artura Bożyka

Koniec meczu. Sensacja stała się faktem. Ambitni goście remisują na boisku lidera. Udany powrót do Chełma trenera Waldemara Wiatra.

Skrót filmowy meczu:

Konferencja prasowa:

Faulowany Łukasz Młynarski:

• czytano: [1959]

autor: kogut7 2014-08-26 23:50:18

Profil kogut7 w Futbolowo Ok karny może i był. Ale czemu nie powtórzycie sytuacji waszej bramki jak Olszak był na spalonym?