Juniorzy starsi wygrali z Hetmanem.

• autor: rks1955, 2014-09-03 12:27

Zwycięstwem 4:1(1:0) zakończył się niedzielny mecz I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych rozegrany pomiędzy Chełmianką i AMSPN Hetman Zamość.

Bramki dla biało-zielonych zdobyli: Radosław Gomułka w 5 (asysta Rodzaj) i 56 minucie (asysta Wojtala) oraz Dariusz Wojtal w 70 minucie (asysta Gomułka) i Mateusz Szalewicz w 84 minucie meczu (asysta Wojtal). W 90 minucie straciliśmy bramkę na 4:1 przy biernej postawie naszej defensywy. Należy podkreślić, że przez całe spotkanie podopieczni Sebastiana Koguta mieli dużą przewagę w polu.

Skład Chełmianki : Nowosad Bartłomiej, Kowalski Kacper, Gdak Kacper, Greguła Dawid, Kociuba Michał, Szczerbakow Mateusz, Rodzaj Krystian, Wojtal Dariusz, Kimel Grzegorz, Korpysz  Jakub, Gomułka Radosław.
Na zmiany wchodzili : Wojciechowski Karol, Szalewicz Mateusz, Lewicki Patryk, Bielecki Gabriel, Orzeł Karol, Stadnicki Szymon, Zapora Mkołaj.

Dzisiaj o godzinie 16:00 na boisku przy Rotundzie w Zamościu nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Wojan Olimpia Miączyn. Liczymy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo naszych piłkarzy