dzisiaj: 20, wczoraj: 234
ogółem: 3 015 062

Karpaty wygrywają w Chełmie.

• autor: rks1955, 2014-10-12 16:52

Porażką biało-zielonych 1:3(0:1) zakończył się niedzielny mecz III ligi lubelsko-podkarpackiej rozegrany na Stadionie Miejskim w Chełmie.

Lepsi okazali się piłkarze z Krosna i dzięki zwycięstwu objęli przodownictwo w tabeli trzeciej ligi. Katem naszego zespołu został Bartłomiej Buczek, który trzykrotnie umieszczał piłkę w siatce. Gole zdobywał w 6, 60 i 68 minucie meczu. Honorowe trafienie dla Chełmianki zaliczył Damian Rusiecki w 69 minucie spotkania.

Po dzisiejszej porażce nasi piłkarze zajmują czwarte miejsce w tabeli tracąc 7 punktów do liderujących Karpat. Za tydzień Chełmianka udaje się do Jarosławia na mecz z tamtejszym JKS-em, ale wcześniej zagramy w Krasnymstawie mecz Pucharu Polski. Spotkanie Start - Chełmianka zaplanowano na godzinę 15:30 w środę.

CHEŁMIANKA - Karpaty Krosno 1:3(0:1), widzów 600, sędziował Mateusz Warzocha (OKS Rzeszów)

Chełmianka: Kijańczuk - Bodziak, Fiedeń, Jankowski, Tywoniuk, Fornal (59' Młynarski), Kobiałka, Kycko, Walaszek (70' Tarkowski), Olszak (42' Sadło), Rusiecki.

Karpaty Krosno: Hajduk - Chmielowski, Jarząb, Kapuściński, Kolbusz, Walaszczyk (90' T.Kasperkowicz), Popielarz (81' Owczar), Zych, Buczek( (88' Kozubal), Krzysztoń, Sikorski

żółte kartki: Bodziak, Jankowski, Tywoniuk (Chełmianka) - Chmielowski, Krzysztoń, Buczek, Zych, Jarząb (Karpaty)